Wsparcie świąteczne

paczki wielkanocne

Jak zawsze na Święta Wielkanocne przekazujemy wsparcie materialne dla rodzin naszych podopiecznych w postaci paczek. A co w paczkach. Najpotrzebniejsze produkty żywnościowe oraz konserwy min z Sokołowa, przekazane przez darczyńcę p. Ireneusza Ujmę, któremu serdecznie dziękujemy za kolejną pomoc w doposażeniu paczek.

Oczywiście w paczkach były też słodycze dla dzieci. Te też pochodziły od darczyńcy i to wyjątkowo szczególnego, bo od dzieci i młodzieży ze Szkolnego Koła Wolontariatu “Świstak” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnie.

W ten sposób jak to mówią, ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Miarki Wielkanocnej ze skrawka zatem nie zabrakło.

W tym miejscu podziękowania składamy też naszej wolontariuszce Julii, która wraz z swoim chłopakiem Dominikiem wybierali produkty do paczek, zorganizowali własny transport i sami je pakowali. Poszło im to bardzo sprawnie (pomagają nam już kilka lat). Choć zakupy w dzisiejszych czasach wydają się czynnością banalną to uwierzcie, że te nie są łatwe.. Trzeba mądrze wybrać produkty, zmieścić się w określonej kwocie z dużą dokładnością. tak by wszyscy mieli to samo. .

Wszystkim, którzy dołączyli do akcji pt Wielkanocne wsparcie rodziny 2024″ jeszcze raz składamy podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zawodowym i szkolnym. Dziękujemy!

Skip to content