Mija dwudziesty drugi rok naszej pracy

Szanowni Państwo zakończyliśmy kolejny rok naszej działalności w obszarze pomocy dzieciom. Rok 2022 pomimo odejścia pandemii zapamiętamy jako trudny, przede wszystkim ze względu na wojnę za naszymi granicami oraz postępujące pogorszenie się sytuacji materialnej rodzin naszych podopiecznych. Do galopującej inflacji z połowy roku dołączył spadek a w konsekwencji zanik pomocy w artykuły spożywcze. Widoczny spadek tej formy pomocy rzeczowej z jakiej mogli korzystać nasi podopieczni był widoczny już w marcu 2022. Praktycznie od listopada ub. roku pomoc taka przestała do nas docierać. Dlatego m.in. postanowiliśmy w okresie Świąt Bożego Narodzenia AD.. 2022 obok uroczystości przekazać dzieciom paczki żywnościowe. Zamiast kilkudziesięciu takich paczek, jak bywało to dawniej, tym razem ze względu na duże podwyżki cen, udało nam się obdarować piętnaście rodzin najbardziej potrzebujących.

W tym miejscu chcieliśmy podziękować tym wszystkim, którzy wspierali nas w roku 2022. Były to osoby prywatne często anonimowe jak i firmy. Państwa dar na rzecz najbardziej potrzebujących własnie teraz był najbardziej potrzebny. Dziękujemy.

Oby Nowy Rok 2023 był lepszy dla Polski i polskich rodzin pod każdym względem. Oby był lepszy dla tych z nas, którzy potrzebują pomocy innych, dla dzieci, osób starszych i chorych. Oby, pomimo wszelkich trudności wywołanych wojną, ludzi chcących pomagać, nie zabrakło w każdym dniu tego Nowego 2023 Roku.

Skip to content