Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Moja pierwsza ryba

Email Drukuj PDF

Do dalekiego Irkucka w Rosji wysłaliśmy nasza pracę na konkurs plastyczny. Tytuł pracy to "Ryba w podróży emocjonalnej".

 

Więcej…
 

Ryba w podróży emocjonalnej

Email Drukuj PDF

Jest to tytuł tryptyku tworzonego pod kierunkiem p Beaty Petryczka w świetlicy. Motyw nawiązuje do symbolu ryby znanego już od czasów sumeryjskich. Ryby odgrywały też symboliczną rolę w Egipcie (sumy) i Grecji (delfin jako przewodnik dusz, dusza=ryba). W naszej kulturze są motywem występującym w ewangeliach. Znakiem pierwszych chrześcijan była właśnie ryba a nie krzyż.

Więcej…
 

Wspieraj swoim 1 % Częstochowę

Email Drukuj PDF

W swoim rozliczeniu PIT wpisz nasz nr KRS; 0000207657

 

Akryl na tekturze

Email Drukuj PDF

Obraz stworzony na zajęciach z p. Beatą Petryczka wisi już na ścianie pod inspirującym i równie tajemniczym tytułem; "Aberracja form kolorystycznych w oswojonym anturażu".

 

Więcej…
 

500+ w wersji ALL

Email Drukuj PDF

Program 500+ na drugie i kolejne dziecko w rodzinie od 1 lipca 2019r. będzie rozszerzony na każde dziecko. Działanie to będzie kosztować rocznie wraz z wcześniejszymi zobowiązaniami 41 mld zł (do tej pory program 500+ kosztował rocznie 24 mld zł z czego ok. 20 mld zł trafiało do polskich rodzin). Rząd zwiększy więc o 71% pomoc na jaka mogą liczyć polskie rodziny. To olbrzymie wsparcie powinno przełożyć się na dobrobyt dziesiątek tysięcy rodzin.

Więcej…
 


Strona 2 z 91

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745081

Kto jest online

Jest 24 gości na stronie

Pomocna Dłoń