Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Nowy rok 2018

Email Drukuj PDF

Skończył się rok 2017 a to niechybny znak, że pora do rozliczeń podatkowych. Zachęcamy wszystkich do przekazania 1% należnego podatku na dzieci-podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" w Częstochowie. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego programu E-PiTy do obliczeń podatkowych. Zobacz więcej!

Więcej…
 

Spotkanie opłatkowe ad 2017

Email Drukuj PDF

Dzisiaj w naszej świetlicy odbyło się tradycyjne spotkanie Wigilijne. Zaproszeni goście dopisali mimo, że spotkanie zaczęło się o godz. 11.00. Opłatek uświetnił występ dzieci z częstochowskiego Teatru From Poland w przedstawieniu pt; "Mieszkanie". Spektakl wyreżyserował  Wojtek Kowalski.

Więcej…
 

Wesołych Świat 2017

Email Drukuj PDF

 

Barwy częstochowskiego wolontariatu ad 2017

Email Drukuj PDF

Zbliżający się koniec roku 2017 skłania do podsumowań i refleksji także w zakresie pomocy wolontarystycznej. Tą trudną rolę bierze na siebie od 12 lat Stowarzyszenie AGAPE oraz prowadzone przezeń Centrum Wolontariatu. Trudną, albowiem podziękowania należą się wszystkim chętnym, często bezimiennym osobą chcącym podarować drugiemu część siebie; swojego czasu, zainteresowań, umiejętności.

Więcej…
 

Laur i mecenas pomocy społecznej ad 2017

Email Drukuj PDF

W dniu 11 grudnia 2017 w częstochowskim Ratuszu Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka w dziedzinie pomocy społecznej: Laur Pomocy Społecznej i Mecenas Pomocy Społecznej.

Więcej…
 


Strona 10 z 89

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 730216

Kto jest online

Jest 16 gości na stronie

Pomocna Dłoń