Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Jesienny piknik osiedlowy

Email Drukuj PDF

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych a szczególnie dzieci i młodzież do udziału w pikniku osiedlowym pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy p. Krzysztofa Matyjaszczyka. Na chętnych czeka wiele atrakcji. Bezpłatny dojazd. Poniżej plakat z informacjami o pikniku.

Więcej…
 

Turniej piłki nożnej

Email Drukuj PDF

Ciekawym i atrakcyjnym podsumowaniem wakacji 2018r był turniej piłki nożnej, który odbył się na orliku przy ul. Krakowskiej 80. Poniżej kilka zdjęć.

Więcej…
 

Jesienne drzewo

Email Drukuj PDF

To tytuł zajęć plastycznych, które odbyły się w poniedziałek 17.09.2018r. Poniżej kilka z prac.

 

Śmierć z dopalacza

Email Drukuj PDF

Mimo, że ilość wprowadzanych na rynek tzw nowych substancji psychoaktywnych, zwanych dopalaczami maleje (na szczęście)  to są one nadal śmiertelnie groźne (dotychczas naliczono już ok. 700 dopalaczy z czego w Polsce zdelegalizowano  od 2008r. 170. W ub roku wprowadzono do użycia ok. 50 substancji tzw nowych dopalaczy. Jak twierdzą odpowiednie służby większość dopalaczy trafia do Europy z Chin). W ostatnich dwu tygodniach od 10.07.2018  - w Polsce po zażyciu dopalaczy zmarło 10 osób.

Więcej…
 

Basen na upały

Email Drukuj PDF

Częstochowa ma jeden otwarty basen oraz kąpielisko Bałtyk-Adriatyk. Nasi podopieczni mogą w tym sezonie korzystać z basenu MOSiR i jego innych atrakcji znajdujących się  przy ul. Dekabrystów. Działania takie były możliwe dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa, które wyjazdy na basen zorganizowało dla  podopiecznych świetlicy w ramach programu rekreacji ruchowej i aktywizacji sportowej pt. "Aktywnie i zdrowo" na Starym Mieście.

Więcej…
 


Strona 9 z 91

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745101

Kto jest online

Jest 11 gości na stronie

Pomocna Dłoń