Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Czytanie w bramie

Email Drukuj PDF

W Częstochowie odbyła się kolejna odsłona programu pt "Czytanie w bramie". Tym razem na ul. Stawowej 18 w dzielnicy Stare Miasto. Obok czytania odpowiednio dobranych fragmentów książki dzieci mogły poznać prawa pacjenta oraz zapoznać się z technikami ratowania życia w nagłych przypadkach. Tę część prowadzili wykwalifikowani ratownicy medyczni.

Więcej…
 

Bezpieczne wakacje

Email Drukuj PDF

Wakacje 2017 rozpoczęte. Tak jak w latach ubiegłych nasza świetlica działa na normalnych zasadach jak w każdym innym dniu mijającego roku z tym wyjątkiem, że zamiast pomocy w lekcjach świadczymy pomoc w przypadku tzw nudy wakacyjnej.

Więcej…
 

Mariusz Jędrzejko w Częstochowie

Email Drukuj PDF

Na zaproszenie Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie w dniu 14.06.2017r gościł dr hab. prof ndzw. Mariusz Jędrzejko. Pan Jędrzejko wraz z współpracownikami Centrum Profilaktyki Społecznej prowadził konferencję profilaktyczno-metodyczną w ramach projektu "profilaktyka zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży" pt; Narkotyki i dopalacze. Zjawisko, uwarunkowania, zasady postępowania. Mairhuana - fakty bez mitów.

Więcej…
 

Młodość bez uzależnień

Email Drukuj PDF

To tytuł przedstawienia wg. scenariusza i reżyserii p. Marka Krzystańskiego wystawionego na scenie w trakcie Pikniku rodzinnego na Promenadzie im. Cz. Niemena w dniu 28.05.2017r. W przedstawieniu obok autora wzięły udział; Wiktoria i Oliwia Postolskie oraz Martyna Kamińska. Autorowi i aktorom serdecznie gratulujemy udanego występu.

Więcej…
 

Piknik Rodzinny ad 2017

Email Drukuj PDF

Na promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie odbył się kolejny piknik rodzinny organizacji pozarządowych działających w naszym mieście. Pogoda, jak na zamówienie, ściągnęła na promenadę rzesze częstochowian. Kilkadziesiąt organizacji w tym nasza prezentowała tam swój dorobek. Na scenie wystawiliśmy także przedstawienie profilaktyczne dotyczące uzależnień od komputerów i portali społecznościowych pt. "Młodość bez uzależnień".

Więcej…
 


Strona 9 z 86

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 703805

Kto jest online

Jest 10 gości na stronie

Pomocna Dłoń