Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Kampania Białych Serc

Email Drukuj PDF

XIII edycja Kampanii Białych Serc pod  hasłem - "Powiedz stop uzależnieniom" trwa w tym roku od 12 do 22.10.2017r. W naszej świetlicy również promujemy tę akcję. W tym celu odbyły się zajęcia społeczności w której przypomniano młodzieży jak ważne jest życie bez używek, narkotyków i dopalaczy. Dzieci mogły założyć też alko i narkogogle, które zmieniają postrzeganie wzrokowe, symulując stan wzroku po zażyciu tych substancji. Zobacz zdjęcia

Więcej…
 

Zdrowie i zachowania zdrowotne

Email Drukuj PDF

Instytut Matki i Dziecka opublikował wyniki bardzo ciekawych badań HBSC (Health Behaviour inSchool-aged Children) dotyczących zachowań zdrowotnych polskiej młodzieży. Wyniki można przeczytać poniżej.

Więcej…
 

Nowy rok szkolny 2017

Email Drukuj PDF

Od 1 września 2017r weszła w życie zapowiadana reforma systemu oświaty, która m.in. likwiduje gimnazja, wprowadza 4 letnie licea i 5letnie technika oraz 3letnie szkoły branżowe I stopnia, dwuletnie szkoły branżowe II stopnia i szkoły policealne. Reforma polskiego systemu szkolnictwa zakończy się jednak dopiero w roku szkolnym 2022/2023.

Więcej…
 

Z ekologią za pan brat

Email Drukuj PDF

Dzisiaj w naszej świetlicy odbywały się niecodzienne zajęcia. Gościliśmy przedstawicieli Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. Zajęcia skierowane do najmłodszych podopiecznych były bardzo pouczające.

Więcej…
 

Biwak w Olsztynie 2017

Email Drukuj PDF

04.08.2017 zakończył się biwak rekreacyjny  dla podopiecznych STOWARZYSZENIA POMOCY DZIECIOM "SKRAWEK NIEBA" w Częstochowie. Zajęcia miały miejsce  w OLSZTYNIE k/ CZĘSTOCHOWY. Relację fotograficzną z Olsztyna ad 2017 zamieszczamy poniżej.

Więcej…
 


Strona 8 z 86

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 703823

Kto jest online

Jest 7 gości na stronie

Pomocna Dłoń