Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Święto Niepodleglości

Email Drukuj PDF

Kotyliony stały się, wzorem rewolucji francuskiej, symbolem powszechnie używanym także u nas. Nasze są oczywiście w barwach narodowych biało-czerwonych. Na zajęciach plastycznych robiliśmy je na 100 lecie naszej niepodległości.

 

Więcej…
 

Świąteczne kartki AD. 2018

Email Drukuj PDF

Choć do świąt Bożego Narodzenia 2018 pozostało nieco czasu, my także ulegamy świątecznej atmosferze magicznych choinek i bombek, których pełno już w sklepach. Trudno się oprzeć, albowiem  świąt Bożego Narodzenia nie sposób przecenić w tej specyficznej atmosferze jaką tworzą choinka, prezenty i śnieg za oknem. Na razie śniegu nie ma, jest wręcz pogoda, którą można pomylić  z inną porą roku. Mimo to przygotowania trwają, a nastrój świąt z dnia na dzień coraz mocniej wyczuwalny.

Więcej…
 

Maski

Email Drukuj PDF

Maski to tytuł i motyw zajęć plastycznych zorganizowanych dla tych podopiecznych, którzy lubują się w amerykańskim święcie halloween.

Więcej…
 

Witraże

Email Drukuj PDF

To tytuł zajęć plastycznych realizowanych dla podopiecznych SKRAWKA NIEBA przez p. Beatę Petryczka. Część pierwsza zajęć wymagała dmuchania przez rurkę. Młodzieży się to bardzo podobało. Wkrótce umieścimy zdjęcia z zajęć obrazujące etapowość pracy i końcowy efekt.

Więcej…
 

Podsumowanie Kampanii Białych Serc

Email Drukuj PDF

W częstochowskim ratuszu w dniu 18.10.2018r odbyła się impreza kończąca tegoroczną edycję Kampanii Białych Serc. To kolejna już XIV edycja programu solidarności różnych osób, instytucji i organizacji w proteście przeciw używaniu narkotyków i dopalaczy.

Więcej…
 


Strona 8 z 91

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745124

Kto jest online

Jest 10 gości na stronie

Pomocna Dłoń