Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Wizyty w szkołach

Email Drukuj PDF

Projekt pn. "Powrót z ulicy"1 rozwija się zgodnie z złożeniami. W chwili pisania artykułu streetworkerzy odwiedzili m.in dwie placówki szkolne na ul. Żabiej i ul.Ogrodowej. Działa już telefon akcji - 881 716 273 (numer będzie aktywny przez sto dni tj. też po zakończeniu akcji), e-mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Facebook i tworzy się fanpage. Można już przesyłać fotografie na podany adres e-mail lub adres; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na konkurs fotograficzny pt. "Moja ulica/podwórko" i "Ulubione miejsce w dzielnicy/mieście".

Więcej…
 

Powrót z ulicy

Email Drukuj PDF

Nasze Stowarzyszenie realizuje w grudniu 2018r.  projekt pracy ulicznej (streetworker) pt. "Powrót z ulicy". Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży ulicy przebywających poza domem i szkołą. Streetworker'ami projektu, finansowanego przez Gminę Miasto Częstochowa są; p. Beata Petryczka - artysta plastyk, arteterapeuta, pedagog i p. Mirosław Mielczarek - pedagog, muzyk, doktorant Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Więcej…
 

Święto Niepodleglości

Email Drukuj PDF

Kotyliony stały się, wzorem rewolucji francuskiej, symbolem powszechnie używanym także u nas. Nasze są oczywiście w barwach narodowych biało-czerwonych. Na zajęciach plastycznych robiliśmy je na 100 lecie naszej niepodległości.

 

Więcej…
 

Świąteczne kartki AD. 2018

Email Drukuj PDF

Choć do świąt Bożego Narodzenia 2018 pozostało nieco czasu, my także ulegamy świątecznej atmosferze magicznych choinek i bombek, których pełno już w sklepach. Trudno się oprzeć, albowiem  świąt Bożego Narodzenia nie sposób przecenić w tej specyficznej atmosferze jaką tworzą choinka, prezenty i śnieg za oknem. Na razie śniegu nie ma, jest wręcz pogoda, którą można pomylić  z inną porą roku. Mimo to przygotowania trwają, a nastrój świąt z dnia na dzień coraz mocniej wyczuwalny.

Więcej…
 

Maski

Email Drukuj PDF

Maski to tytuł i motyw zajęć plastycznych zorganizowanych dla tych podopiecznych, którzy lubują się w amerykańskim święcie halloween.

Więcej…
 


Strona 5 z 89

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 730180

Kto jest online

Jest 57 gości na stronie

Pomocna Dłoń