Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Basen na upały

Email Drukuj PDF

Częstochowa ma jeden otwarty basen oraz kąpielisko Bałtyk-Adriatyk. Nasi podopieczni mogą w tym sezonie korzystać z basenu MOSiR i jego innych atrakcji znajdujących się  przy ul. Dekabrystów. Działania takie były możliwe dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Sportowa Częstochowa, które wyjazdy na basen zorganizowało dla  podopiecznych świetlicy w ramach programu rekreacji ruchowej i aktywizacji sportowej pt. "Aktywnie i zdrowo" na Starym Mieście.

Więcej…
 

Kwartalnik Pedagogika Rodziny

Email Drukuj PDF

Ukazał się nowy numer kwartalnika Pedagogika Rodziny - nr 8 (1) 2018. Miło nam zwrócić uwagę na fakt, iż w numerze tym znajduje się artykuł p. Ireny Motow oraz p. Mirosława Mielczarka pt; Funkcjonowanie emocjonalne i społeczne wychowanków domów dziecka w aspekcie doznawanego sieroctwa społecznego. Oczywiście zachęcamy do lektury wszystkich artykułów kwartalnika.

 

Znowu wakacje

Email Drukuj PDF

Wczoraj rozpoczęło się lato astronomiczne a dziś następna atrakcja - wakacje. W tym roku wg. szacunków MEN wakacje w Polsce rozpocznie 5 mln uczniów oraz 691tyś nauczycieli. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku!

 

Piknik Organizacji Pozarządowych Czestochowa 2018

Email Drukuj PDF

Jak co roku miasto zorganizowało przestrzeń do prezentacji organizacji pozarządowych działających w Częstochowie. Na promenadzie im. Cz. Niemena swoją działalność prezentowała blisko setka organizacji pożytku publicznego. W naszej części dzieci mogły pozyskać, swój ręcznie malowany, portret za uśmiech.Chętnych nie brakowało.

Więcej…
 

Aktywnie i Zdrowo Stare Miasto

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa,  to jak nie tylko nazwa wskazuje, jedno z najbardziej aktywnych OPP w naszym mieście. Dla nich doba ma więcej godzin:) Ciągle w działaniu np. ubiegłą sobotę na promenadzie im. Cz. Niemena w Cz-wie organizowali turniej koszykarskich drużyn Streetball CUP. Dewizą działalności Sportowej Częstochowy jest - AKTYWNIE & ZDROWO. Dzięki ich inicjatywie na Starym Mieście, gdzie znajduje się nasza świetlica, dzieci i młodzież oraz dorośli - bo do nich też Sportowa Częstochowa kieruje swoja ofertę, mają zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Więcej…
 


Strona 4 z 86

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 703822

Kto jest online

Jest 6 gości na stronie

Pomocna Dłoń