Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Bezpieczne ferie 2019

Email Drukuj PDF

Jeśli bezpieczne ferie to na pewno ze Strażą Pożarną. Dzięki inicjatywie panów; Kazimierza Wilkoszewskiego, Tomasza Petryczka,  Grzegorza Rachwała, Michała Wilka i Michała Borala z Ochotniczej Straży Pożarnej z Konar k/ Kłomnic nasi podopieczni mogli zapoznać się z technikami ratowania ludzi i mienia w pożarach oraz zachowania się w innych niebezpiecznych sytuacjach.

Więcej…
 

Sztuka współczesna

Email Drukuj PDF

Choć p. Beta Petryczka nie pracuje w pełnym wymiarze i jest jedynym pracownikiem naszego Stowarzyszenia, (przekaż 1% na wsparcie naszego Stowarzyszenia - KRS 0000207657) radzi sobie doskonale co widać na poniższej dokumentacji zdjęciowej z zajęć, które odbyły się w dniu 20.02.2019r. Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

Więcej…
 

Wystep Marka Krzystańskiego

Email Drukuj PDF

Marka Krzystańskiego nie trzeba przedstawiać. Ci którzy są związani ze świetlicą dobrze go znają. Prowadzi od wielu lat nasze koło teatralne. Jest aktorem, scenarzystą oraz reżyserem. Jego twórczość  jako wolontariusza świetlicy nie jedno ma imię. Wraz z dziećmi wystawiał wiele sztuk i humoresek.  Od przedstawień okolicznościowych po profilaktyczne, które same w sobie są trudne, bo zmuszają artystę do specyficznego spojrzenia na temat. Markowi zawsze udaje się uchwycić sedno, zaciekawić, uwrażliwić i równocześnie uniknąć pułapek psychologicznych w twórczości o tematyce profilaktycznej. Nie jest to łatwa sztuka.

Więcej…
 

Rozlicz swój PIT za 2018

Email Drukuj PDF

Na stronach Ministerstwa Finansów jest już możliwość sprawdzenia swojego PIT-a oraz zatwierdzenia go. Jak zawsze zachęcamy do przekazania 1% na Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" w Częstochowie. Przygotuj; swój PESEL, kwotę przychodu z roku 2017 oraz kwotę przychodu z roku 2018 (jeśli uzyskałeś przychody z kilku źródeł można podać przychód z jednego z nich, wybranego przez Ciebie). Po wejściu na stronę MF publikuje Twój PIT, który powinieneś sprawdzić i zatwierdzić. Wówczas otrzymasz możliwość pobrania PIT w wersji PDF oraz potwierdzenia urzędowego, że PIT swój wysłałeś. To naprawdę proste i zajmuje kilka minut.  Swój Pit możesz sprawdzić klikając tutaj.

Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

 

Walentynki 2019

Email Drukuj PDF

Walentynki, święto, które już dobrze zagościło w naszej kulturze. Dla jednych trwają cały rok innym należy przypomnieć. Mile gesty widoczne w dniu Św. Walentego na pewno sprawiają obdarowanym pamięcią dużą radość. Wraz z obdarowanymi cieszą sie również ci którzy pamiętają. W przeddzien święta dzieci mogły zrobić swoją walentynkę. Jedyną i niepowtarzalną, osobistą.

Więcej…
 


Strona 3 z 91

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745101

Kto jest online

Jest 12 gości na stronie

Pomocna Dłoń