Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Wystep Marka Krzystańskiego

Email Drukuj PDF

Marka Krzystańskiego nie trzeba przedstawiać. Ci którzy są związani ze świetlicą dobrze go znają. Prowadzi od wielu lat nasze koło teatralne. Jest aktorem, scenarzystą oraz reżyserem. Jego twórczość  jako wolontariusza świetlicy nie jedno ma imię. Wraz z dziećmi wystawiał wiele sztuk i humoresek.  Od przedstawień okolicznościowych po profilaktyczne, które same w sobie są trudne, bo zmuszają artystę do specyficznego spojrzenia na temat. Markowi zawsze udaje się uchwycić sedno, zaciekawić, uwrażliwić i równocześnie uniknąć pułapek psychologicznych w twórczości o tematyce profilaktycznej. Nie jest to łatwa sztuka.

Więcej…
 

Rozlicz swój PIT za 2018

Email Drukuj PDF

Na stronach Ministerstwa Finansów jest już możliwość sprawdzenia swojego PIT-a oraz zatwierdzenia go. Jak zawsze zachęcamy do przekazania 1% na Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" w Częstochowie. Przygotuj; swój PESEL, kwotę przychodu z roku 2017 oraz kwotę przychodu z roku 2018 (jeśli uzyskałeś przychody z kilku źródeł można podać przychód z jednego z nich, wybranego przez Ciebie). Po wejściu na stronę MF publikuje Twój PIT, który powinieneś sprawdzić i zatwierdzić. Wówczas otrzymasz możliwość pobrania PIT w wersji PDF oraz potwierdzenia urzędowego, że PIT swój wysłałeś. To naprawdę proste i zajmuje kilka minut.  Swój Pit możesz sprawdzić klikając tutaj.

Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

 

Walentynki 2019

Email Drukuj PDF

Walentynki, święto, które już dobrze zagościło w naszej kulturze. Dla jednych trwają cały rok innym należy przypomnieć. Mile gesty widoczne w dniu Św. Walentego na pewno sprawiają obdarowanym pamięcią dużą radość. Wraz z obdarowanymi cieszą sie również ci którzy pamiętają. W przeddzien święta dzieci mogły zrobić swoją walentynkę. Jedyną i niepowtarzalną, osobistą.

Więcej…
 

Arteterapia

Email Drukuj PDF

Czyli inaczej leczenie sztuką i katharsis przez sztukę. Zobacz więcej

Więcej…
 

Węgiel drzewny na świetlicy

Email Drukuj PDF
Jedną z pierwszych stworzonych przez człowieka technik rysunkowych było wykorzystanie do rysowania węgla z ogniska. Materiał łatwo dostępny na przestrzeni wieków ewaluował.


Strona 1 z 89

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 730624

Kto jest online

Jest 9 gości na stronie

Pomocna Dłoń