Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Treningi piłki nożnej

Email Drukuj PDF

W każdy wtorek i czwartek zapraszamy młodzież szkolną na otwarte treningi piłki nożnej halowej w godz. 16.00-17.30. Miejsce hala sportowa SM ul. Krakowska 80/3. Zajęcia prowadzi były piłkarz p. Sebastian.

 

Więcej…
 

Nowe możliwości

Email Drukuj PDF

Współczesna młodzież jak i nasze życie w coraz większym stopniu staje się uzależnione od technologii komputerowej, sieci internetowej jak i wiadomości uzyskiwanych tą drogą. Dostęp do sieci internetowej jest uznawany za współczesny wymóg nie tylko w wymiarze pragmatycznym, dydaktycznym ale i społecznym.

Więcej…
 

Czytaj dzieciom

Email Drukuj PDF

Rocznie trzech Polaków czyta średnio tylko jedną książkę. To bardzo mało. O ile dorośli są już w jakimś stopniu ukształtowani to dzieci bez czytania książek tracą wiele z możliwych do uzyskania umiejętności. Tych zaszłości nie da się nadrobić (stąd przysłowie ludowe - "czego Jaś nie zrozumie Jan nie będzie umiał"). Co zatem tracimy nie obcując z książką/opowiadaniem od najmłodszych lat.

Więcej…
 

Pomóż Kacperkowi

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do pomocy p. Bożenie, która samotnie wychowuje jako babcia kilkuletniego Kacperka. Jedna z internautek zainteresowała się losem rodziny i wstrząśnięta b. trudnymi warunkami w jakich żyje ta rodzina w XXI wieku umieściła film w sieci.  Zobacz i pomóż nie stój obojętnie, nie czekaj aż ktoś zrobi to za Ciebie! Jeśli sam nie możesz nic dać/pomóc powiedz o tej sytuacji innym.

Materiał dostępny na stronie mediów społecznościowych z dnia 07.10.2019r pod nazwą "SZOK".

Więcej…
 

Zajęcia muzyczne z elementami muzykoterapii

Email Drukuj PDF

Udostępniamy na naszej stronie artykuł p. Mirosława Mielczarka (za zgodą autora) dotyczący tym razem muzykoterapii w procesie resocjalizacji nieletnich dziewcząt. Temat niezwykle ciekawy i ze stosunkowo małą ilością publikacji badawczych, co tym bardziej winno zainteresować środowisko zarówno pedagogów resocjalizacji, wychowawców jak i muzyków. ZOBACZ ARTYKUŁ

Więcej…
 


Strona 1 z 97

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 792272

Kto jest online

Jest 21 gości na stronie

Pomocna Dłoń