Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Zajęcia muzyczne z elementami muzykoterapii

Email Drukuj PDF

Udostępniamy na naszej stronie artykuł p. Mirosława Mielczarka (za zgodą autora) dotyczący tym razem muzykoterapii w procesie resocjalizacji nieletnich dziewcząt. Temat niezwykle ciekawy i ze stosunkowo małą ilością publikacji badawczych, co tym bardziej winno zainteresować środowisko zarówno pedagogów resocjalizacji, wychowawców jak i muzyków. ZOBACZ ARTYKUŁ

Więcej…
 

Spotkanie z SANEPIDem

Email Drukuj PDF

W ramach współpracy z częstochowskim odziałem SANEPIDu w naszej placówce gościli specjaliści inspekcji sanitarno-epidemiologicznej z prezentacją dotyczącą szeroko pojętej   higieny życia.  Pani Alina Ciastko w przystępny i obrazowy dla dzieci sposób mówiła także o zagrożeniach takich jak ugryzienia przez  kleszcze oraz o dopalaczach i śmiertelnym żniwie jaki wywołują w wielu miejscach Polski.

Więcej…
 

Sprzątanie dla siebie i innych

Email Drukuj PDF

Pod koniec wakacji ad 2019 nasi podopieczni wraz z wychowawcami sprzątali teren przy rzece LISWARTA, nieopodal siedziby świetlicy. Malowniczy teren jest miejscem spacerów wielu osób. To kolejna akcja sprzątania terenów miejskich w ramach inicjatyw oddolnych, w której uczestniczą nasi podopieczni. W ramach dwudniowej akcji zebrano kilka worków odpadów i śmieci.

 

Piknik nad Wartą

Email Drukuj PDF

Dla wszystkich mieszkańców Starego Miasta Fundacja Chrześcijańska "Adullam" wraz z partnerami społecznymi przygotowała drugą już  edycję imprezy plenerowej Piknik nad Wartą. Dla każdego i dużego i małego było coś dobrego. Na pikniku bawiło się także wiele dzieci i młodzieży dla której przygotowano sporo atrakcji. Dorośli mogli przy okazji zapoznać się z ofertą organizacji pozarządowych działających w rejonie Starego Miasta w Cz-wie. Dziękujemy za  zaproszenie!

Zobacz

 

Dwa artykuły p. Mirosława Mielczarka

Email Drukuj PDF

Prezentujemy (za zgodą autora) nadesłane nam dwa artykuły p. Mirosława Mielczarka  (Doktoranta Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, związanego od kilku lat z działalnością naszej placówki) Artykuły opublikowane w ramach periodyku Młodzi Naukowcy w 2019 w Poznaniu. Zachęcamy do lektury całej monografii.

Zobacz

 


Strona 1 z 96

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 781202

Kto jest online

Jest 17 gości na stronie

Pomocna Dłoń