Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Rozlicz się z podatkiem

Email Drukuj PDF

Rozlicz się z podatkiem korzystając z portalu podatkowego i programu E-PITy. Usługa ta rozlicza podatnika i generuje dla niego PIT, który podatnik może skorygować np. wpisując dane OPP dla której przekaże swój 1% podatku.

Więcej…
 

E-papierosy zabijają

Email Drukuj PDF

Od ok. 10 lat e-papierosy funkcjonują na polskim rynku. liczba palaczy wzrosła sześciokrotnie. W tym czasie zmieniono prawo tak by dostęp do e-papierosów był kontrolowany. Część dorosłych zmieniła też zdanie dotyczące wykorzystywania e-papierosów do zerwania z nałogiem. Wreszcie wielu rodziców zrezygnowało z karkołomnych prób kontrolowania swoich pociech z wykorzystaniem e-papierosów, jako karty przetargowej lub niegroźnego, zastępczego papierosa.

Więcej…
 

Dzisiaj Dzień Babci

Email Drukuj PDF

Dzisiaj Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Jak ważne to osoby nie trzeba przypominać. Wszystkim BABCIOM I DZIADKOM życzymy zdrowia, wiele cierpliwości i radości z wnuczków.

 

Rzecznik Praw Dziecka

Email Drukuj PDF

Pan Mikołaj Pawlak (RPD) przypomina o obowiązku zawiadamiania sądu opiekuńczego o każdej sytuacji, w której zachodzi podejrzenie zagrożenia dobra dziecka. Obowiązek wynika z art. 572 Ustawy Kodeks postępowania cywilnego (nie mylić z KC). Celem tej regulacji jest to, aby do sądu opiekuńczego zgłaszane były wszystkie okoliczności i zdarzenia wywołujące konieczność wkroczenia sądu opiekuńczego. Rzecznik podkreśla sytuacje, które zagrażają życiu, zdrowiu dziecka ale również wymienia inne sytuacje zagrażające dobru dziecka, na przykład te zakłócające prawo dziecka do spokoju, prawidłowego i niezakłóconego rozwoju.

Więcej…
   


Strona 1 z 99

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 854784

Kto jest online

Jest 50 gości na stronie

Pomocna Dłoń