Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Polska w pierwszej dziesiątce

Email Drukuj PDF

Niestety "w rankingu utonięć" Polska znajduje się w pierwszej dziesiątce krajów europejskich. To bardzo nie dobra wiadomość. Co roku w Polsce tonie około 400 osób. Najczęstszymi powodami jest brawura połączona z małym doświadczeniem pływackim, lekceważenie zagrożeń na otwartych zbiornikach wodnych, alkohol (1/4 przypadków). To co można i trzeba robić to oczywiście profilaktyka zachowań niebezpiecznych nad wodą.  Tego nigdy nie za dużo.

Więcej…
 

Kolonie dla podopiecznych Skrawka Nieba

Email Drukuj PDF

W dniach 10-19.08.2021 dwadzieścioro dzieci z ramienia naszego Stowarzyszenia weźmie udział w koloniach organizowanych w Zakopanem.

Więcej…
 

Profilaktyka dla dorosłych

Email Drukuj PDF

Od 1 lipca 2021r. ruszył program darmowych badań lekarskich dla osób 40+.

Więcej…
 

Bezpieczne wakacje

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym zakończył się najdziwniejszy rok szkolny w historii powojennego szkolnictwa polskiego. Rozpoczęły się wakacje. Oby wakacje były bezpieczne dla wszystkich uczennic i uczniów. Przypominamy, że w czasie trwania wakacji czynny będzie całodobowy interwencyjny numer telefonu 32 2077077. Pod numerem tym będzie można zgłosić ewentualne nieprawidłowości w organizacji letniego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Więcej…
 

Ida wakacje:)

Email Drukuj PDF

Mimo że miniony rok szkolny w niczym nie przypominał tych z poprzednich lat, jego koniec z pewnością ucieszył wszystkich uczniów. Na ponad dwa miesiące mogą zapomnieć o wczesnym wstawaniu, spędzania kilku godzin w szkolnej ławce i przede wszystkim o nauce. Wakacje kojarzą się głównie z odpoczynkiem i dobrą zabawą, piękną słoneczną pogodą, spędzaniem czasu nad wodą, z podróżami.

Więcej…
 


Strona 1 z 114

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 1357993

Kto jest online

Jest 15 gości na stronie

Pomocna Dłoń