Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Polska szkoła

Email Drukuj PDF

O funkcjonowaniu polskiej oświaty można mówić bardzo wiele i nie powiedzieć nic. Można też powiedzieć dużo co zrobił p J. Pytlak - dyrektor jednej z polskich szkół. Szkoły specyficznej bo społecznej (stąd duży akcent na problem wygórowanych aspiracji rodziców i powodowanych tym szorstkich relacji rodzic-nauczyciel o których wspomina autor).  Bardzo ciekawy wywiad z panem dyrektorem m.in. o tym, co współcześnie można myśleć o zmianach w oświacie, opublikował jeden z portali. Zachęcamy do lektury.. LINK do artykułu

Więcej…
 

Ważne informacje

Email Drukuj PDF

Bardzo ważne jak sadzimy informacje możecie Państwo pobrać ze stron Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej. Wiadomości są w formie magazynu PDF..   Pobierz bezpłatny magazyn pn."Ze Zdrowiem" poświęcony zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży.

Jeśli nie masz czasu przeczytać całego magazynu zapoznaj się z jedna ze stron magazynu pn. "Ze zdrowiem". Kliknij tutaj lub w grafikę powyżej.

 

Świąteczna zbiórka żywności

Email Drukuj PDF

Nasze stowarzyszenie od wielu lat bierze udział w zbiórkach żywności organizowanych przez Federację Polskich Banków Żywności. Tak też będzie w tym roku. Wesprzyj potrzebujących!

 

Więcej…
 

Spot kampani ZDEMASKUJ EMOCJE

Email Drukuj PDF

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Zdemaskuj swoje emocje

Email Drukuj PDF

Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Edukacji zainaugurowały akcje skierowaną do dzieci i młodzieży pt" Powiedz co czujesz. Zdemaskuj emocje". Celem akcji jest wykorzystanie  mechanizmu obronnego naszej psychiki polegającego na udowodnionej zasadzie, iż emocje wypowiedziane opadają.

Więcej…
 


Strona 1 z 116

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 1413754

Kto jest online

Jest 4 gości na stronie

Pomocna Dłoń