Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Wielkanocne paczki

Email Drukuj PDF

Paczki świąteczne kojarzą nam się raczej z Świętami Bożego Narodzenia no i oczywiście z Mikołajkami. Tak było do czasu pandemii. Obecnie w trosce o zdrowie musieliśmy zmienić tradycję i zrezygnować z świątecznego śniadania na rzecz prezentów w paczkach.

 

Święta Wielkanocne AD 2021

Email Drukuj PDF

 

Stulecie Powstań Śląskich

Email Drukuj PDF

Przy współpracy ze Związkiem  Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej nasi podopieczni biorą udział w konkursie plastycznym pt' "Częstochowa pamięta o powstańcach śląskich". Przedmiotem konkursu jest autorska kartka pocztowa z miejscami upamiętniającymi powstanie śląskie oraz ich bohaterami. Zobacz oficjalny plakat akcji.


 

Więcej…
 

Ida święta

Email Drukuj PDF

Czas przedświąteczny pora zacząć "ab ovo". Wszyscy w Polsce znają świąteczne pisanki, zajączki, święconki. Pełno ich przed świętami Wielkiej Nocy. Jednak niestrudzona krzątanina przedświąteczna zaczyna się od porządkowania domu.

Więcej…
 

Nowy lockdown w 2021

Email Drukuj PDF

Od 20 marca w Polsce będzie obowiązywać nowy lockdown. Minister zapowiedział, że będzie on trwał do 9 kwietnia 2021r, czyli do końca tygodnia po Świętach Wielkanocnych. Szkoły przechodzą na tryb wyłącznie zdalny, także w klasach 1-3. Placówki wsparcia dziennego będą pracować normalnie tj bez  zmian stacjonarnie (na konferencji nie podano żadnych zmian w tym względzie). Rozporządzenie w tej sprawie będzie opublikowane (także zamieścimy je na naszej stronie - zobacz). Jak podano zmiany są spowodowane dużą zachorowalnością na nowa wersję COVID-19 wersję brytyjską.

 


Strona 1 z 111

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 1212685

Kto jest online

Jest 12 gości na stronie

Pomocna Dłoń