Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Ladowanie na planecie "Kultura"

Email Drukuj PDF

W ramach projektu "Powrót z ulicy" streetwork'erzy wraz z podopiecznymi programu wylądują dziś na planecie pod nazwą kultura a bez metafor po prostu w kinie.

Więcej…
 

Wigilia i świateczne paczki

Email Drukuj PDF

Przygotowania do Wigilii świetlicowej trwały od kilku tygodni i zostały zakończone w ubiegły piątek tj.14.12.2018r. Poczęstunek z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi poprzedziło przedstawienie "Trzej Królowie" w reżyserii p. Marka Krzystańskiego.

Więcej…
 

Spotkanie przy pizzy

Email Drukuj PDF

W ramach projektu "Powrót z ulicy" streetworkerzy zorganizowali dla podopiecznych spotkanie.

Więcej…
 

Mikołaj z ulicy Krakowskiej

Email Drukuj PDF

Dzięki wielkiemu sercu i zaangażowaniu wielu osób z Fundacji Chrześcijańskiej Adullam, dwudziestu naszych podopiecznych otrzymało paczki mikołajkowe w czasie corocznej akcji  pn; "Mikołaj z ulicy krakowskiej".

Więcej…
 

S.M.O.K

Email Drukuj PDF

Projekt "Powrót z ulicy" w ramach działalności realizowanej m.in.poprzez portale społecznościowe zyskał fanpage pod nazwą S.M.O.K, który czyta się jako; Społeczność Młodych Orbitalnych Kreatywnych. Nowy klub fanów PzU ma już swoje logo, które z oczywistych względów odnosi się do orbitującego smoka. Autorem pomysłu logotypu fanpage'a jest p. Mirek Mielczarek a szatę graficzną wg jego pomysłu stworzyła (przy użyciu tuszu i farb plakatowych) p. Beata Petryczka.

Więcej…
 


Strona 1 z 86

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 705077

Kto jest online

Jest 56 gości na stronie

Pomocna Dłoń