Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Rekreacja nie jedno ma imię

Email Drukuj PDF

Rekreacja nie jedno ma imię. Wie o tym większość dzieci. Można powiedzieć - problem naszych czasów. Coraz mniej pracujemy fizycznie, coraz mniej się ruszamy. Choć zawsze rekreacja ruchowa miała u nas pierwszeństwo, nie sposób uciec od nowinek technologicznych. Do takich zaliczyć należy kolejne odsłony konsol do gier.

Więcej…
 

Bezpieczne wakacje

Email Drukuj PDF

Lubisz zwierzęta np. psy? A wiesz jak z nimi postępować? Jeśli nie to nic straconego. Zapraszamy wszystkich chętnych i dużych i małych na spotkanie z psami ze szkoły tresury psów obronnych "DAR-MAK". Dlaczego nie należy uciekać przed psem? Jak podchodzić do nowo poznanego psa u znajomych? Jakim językiem "mówi pies"? Na spotkanie ze specjalistami, którzy odpowiedzą na te i inne pytania zapraszamy już w czwartek 25.07.2019r o godz. 13.00 w sali sportowej ul. Krakowska 80 blok 3 (budynek Straży Miejskiej w Częstochowie). Wstęp wolny.

Więcej…
 

Technologia w służbie bezpieczeństwa dzieci

Email Drukuj PDF

Współczesne nowinki technologiczne służące głównie do komunikowania się i zabawy mogą także spełniać niezwykle cenną rolę w zakresie bezpieczeństwa dzieci.

Więcej…
 

W 2018r. wzrósł zasięg ubóstwa skrajnego

Email Drukuj PDF

Od 1 lipca 2019r. już nie tylko drugie i pozostałe dzieci w rodzinie otrzymują wsparcie 500+. Wg przepisów wprowadzonych w tym roku program 500+ obejmie od 1 lipca każde dziecko do 18rż. bez względu na poziom dochodów. Mimo to lub obok okazuje się, że wzrósł poziom ubóstwa skrajnego w Polsce do 5.4% populacji. Przeczytaj  więcej  poniżej.

Więcej…
 

Stop marnowaniu żywności

Email Drukuj PDF

Polska czeka na ustawę dotyczącą marnowania żywności  (ustawa utknęła w sejmie). Bank Żywności z którego pomocy korzystają nasi podopieczni i ich rodziny apeluje za naszym pośrednictwem do poparcia akcji przypomnienia, że taka ustawa jest potrzebna. Zobacz apel BŻ.

Więcej…
 


Strona 2 z 96

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 781181

Kto jest online

Jest 16 gości na stronie

Pomocna Dłoń