Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Z pamiętnika Pauli - Zakopane, Olsztyn

Email Drukuj PDF

Jeszcze miesiąc temu nic nie zapowiadało, że tegoroczne ferie będą tak zabawne, zwariowane, a zarazem szalone. A było to tak...

Zakopane 2010

Sobota 13.02.2010

Pobudkę we własnych domach mieliśmy chyba o 5:00. Wstać naprawdę nam się nie chciało, każdy zapewne przyzwyczajony jest do tego, aby wstawać około godziny 12:00 ale nie mówcie tego nikomu:) Na PKS doszliśmy na godzinę 5:45, wszyscy zaspani jak zoombi, masakra ale szczęśliwi, że w końcu spełniają się nasze marzenia - ZAKOPANE - STOLICA GÓRZYSTEJ POLSKI ZIMĄ! Autobus mieliśmy o godzinie...

Więcej…
 

Ferie 2010 - Zakopane, Częstochowa, Olsztyn

Email Drukuj PDF

Od 13 lutego 2010r. do 20.02.2010r. trwało zimowisko w Zakopanem. Kilkugodzinna autobusowa podróż do Zakopanego minęła bez niespodzianek. Pod okiem instruktora chętni uczyli sie jeździć na nartach oraz snowbordzie /z inf. z dnia 17.02.-wszyscy potrafia zjeżdżać na nartach, jedna osoba Rafał oprócz nart zjezdża także na snowbordzie. Dzieci uczą się jeździc na nartach na Pardałówce/  Wiadomo już, że dopisują humory i atrakcje /w planie m.in. narty - doskonalenie umiejetności zjazdowych, basen termalny w Bukowinie Tatrzańskiej, Krupówki/. Jedzenie b.dobre /własciciele pensjonatu twierdzą, że gotowanie dla naszych dzieci to przyjemność - jedzenie znika błyskawicznie/.

Zobacz zdjęcia z Zakopanego

Juz nowe fotografie z zimowsika w Olsztynie!

Więcej…
 

Rozstrzygnięcie konkursu Banku Gospodarki Żywnościowej

Email Drukuj PDF

W dniu 10.02.2010r. po kilku miesiącach od złożenia na ręce przedstawicieli BGŻ prac naszych podopiecznych, został rozstrzygnięty konkurs pt. "Pomóż potrzebującym". Spośród wszystkich placówek opieki nad dzieckiem w Częstochowie odpowiedziało 9, w tym dzieci i młodzież z naszej świetlicy. Nasze Dzieci zdobyły dwie drugie nagrody w kategorii - dzieci ze szkół podstawowych - Karolina Wożniak oraz młodzież gimnazjalna - Paulina Gawrońska. Wsparciem duchowym naszych twórców zajmowała się Pani Urszula Gwardecka. Gratulujemy wygranym!

Więcej…
 

Zapraszamy wolontariuszy ...

Email Drukuj PDF

Jeśli chcesz:

pomóc dzieciom jako wolontariusz,

odbyć praktyki studenckie w miłej i życzliwej

atmosferze -

pod opieką doświadczonych pedagogów sprawdzić się  

      w roli prowadzącego zajęcia  zgłoś się do Nas!

Więcej…
 

Działa już nowe koło zainteresowań

Email Drukuj PDF

           Od stycznia zaczęło działać koło teatralne "Młodzi artyści" skupiające w swoich kręgach osoby zainteresowane grą na scenie i udziałem w imprezach kulturalnych. Koło powstało z inicjatywy dzieci i młodzieży uczęszczającej do świetlicy. Są to podopieczni, którzy od wielu lat brali udział w imprezach organizowanych na terenie placówki. Do spotkań cyklicznych w czasie, których wystawiane są przedstawienia teatralne należą Mikołajki, Boże Narodzenie z wieczerzą wigilijną oraz Wielkanoc.

Więcej…
 


Strona 93 z 95

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 756798

Kto jest online

Jest 8 gości na stronie

Pomocna Dłoń