Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Pomóż Kacperkowi

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do pomocy p. Bożenie, która samotnie wychowuje jako babcia kilkuletniego Kacperka. Jedna z internautek zainteresowała się losem rodziny i wstrząśnięta b. trudnymi warunkami w jakich żyje ta rodzina w XXI wieku umieściła film w sieci.  Zobacz i pomóż nie stój obojętnie, nie czekaj aż ktoś zrobi to za Ciebie! Jeśli sam nie możesz nic dać/pomóc powiedz o tej sytuacji innym.

Materiał dostępny na stronie mediów społecznościowych z dnia 07.10.2019r pod nazwą "SZOK".

Więcej…
 

Zajęcia muzyczne z elementami muzykoterapii

Email Drukuj PDF

Udostępniamy na naszej stronie artykuł p. Mirosława Mielczarka (za zgodą autora) dotyczący tym razem muzykoterapii w procesie resocjalizacji nieletnich dziewcząt. Temat niezwykle ciekawy i ze stosunkowo małą ilością publikacji badawczych, co tym bardziej winno zainteresować środowisko zarówno pedagogów resocjalizacji, wychowawców jak i muzyków. ZOBACZ ARTYKUŁ

Więcej…
 

Spotkanie z SANEPIDem

Email Drukuj PDF

W ramach współpracy z częstochowskim odziałem SANEPIDu w naszej placówce gościli specjaliści inspekcji sanitarno-epidemiologicznej z prezentacją dotyczącą szeroko pojętej   higieny życia.  Pani Alina Ciastko w przystępny i obrazowy dla dzieci sposób mówiła także o zagrożeniach takich jak ugryzienia przez  kleszcze oraz o dopalaczach i śmiertelnym żniwie jaki wywołują w wielu miejscach Polski.

Więcej…
 

Sprzątanie dla siebie i innych

Email Drukuj PDF

Pod koniec wakacji ad 2019 nasi podopieczni wraz z wychowawcami sprzątali teren przy rzece LISWARTA, nieopodal siedziby świetlicy. Malowniczy teren jest miejscem spacerów wielu osób. To kolejna akcja sprzątania terenów miejskich w ramach inicjatyw oddolnych, w której uczestniczą nasi podopieczni. W ramach dwudniowej akcji zebrano kilka worków odpadów i śmieci.

 

Piknik nad Wartą

Email Drukuj PDF

Dla wszystkich mieszkańców Starego Miasta Fundacja Chrześcijańska "Adullam" wraz z partnerami społecznymi przygotowała drugą już  edycję imprezy plenerowej Piknik nad Wartą. Dla każdego i dużego i małego było coś dobrego. Na pikniku bawiło się także wiele dzieci i młodzieży dla której przygotowano sporo atrakcji. Dorośli mogli przy okazji zapoznać się z ofertą organizacji pozarządowych działających w rejonie Starego Miasta w Cz-wie. Dziękujemy za  zaproszenie!

Zobacz

 


Strona 9 z 104

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 934274

Kto jest online

Jest 6 gości na stronie

Pomocna Dłoń