Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Rozlicz swój PIT za 2018

Email Drukuj PDF

Na stronach Ministerstwa Finansów jest już możliwość sprawdzenia swojego PIT-a oraz zatwierdzenia go. Jak zawsze zachęcamy do przekazania 1% na Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" w Częstochowie. Przygotuj; swój PESEL, kwotę przychodu z roku 2017 oraz kwotę przychodu z roku 2018 (jeśli uzyskałeś przychody z kilku źródeł można podać przychód z jednego z nich, wybranego przez Ciebie). Po wejściu na stronę MF publikuje Twój PIT, który powinieneś sprawdzić i zatwierdzić. Wówczas otrzymasz możliwość pobrania PIT w wersji PDF oraz potwierdzenia urzędowego, że PIT swój wysłałeś. To naprawdę proste i zajmuje kilka minut.  Swój Pit możesz sprawdzić klikając tutaj.

Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

 

Walentynki 2019

Email Drukuj PDF

Walentynki, święto, które już dobrze zagościło w naszej kulturze. Dla jednych trwają cały rok innym należy przypomnieć. Mile gesty widoczne w dniu Św. Walentego na pewno sprawiają obdarowanym pamięcią dużą radość. Wraz z obdarowanymi cieszą sie również ci którzy pamiętają. W przeddzien święta dzieci mogły zrobić swoją walentynkę. Jedyną i niepowtarzalną, osobistą.

Więcej…
 

Arteterapia

Email Drukuj PDF

Czyli inaczej leczenie sztuką i katharsis przez sztukę. Zobacz więcej

Więcej…
 

Węgiel drzewny na świetlicy

Email Drukuj PDF
Jedną z pierwszych stworzonych przez człowieka technik rysunkowych było wykorzystanie do rysowania węgla z ogniska. Materiał łatwo dostępny na przestrzeni wieków ewaluował.
 

Ferie 2019

Email Drukuj PDF

Zbliżają się ferie zimowe w naszym województwie. Jak zawsze zmienią sie także aspekty naszej działalności.

Więcej…
 


Strona 7 z 95

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 756812

Kto jest online

Jest 17 gości na stronie

Pomocna Dłoń