Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Święto Nauki Polskiej

Email Drukuj PDF

04 lutego br. PAD podpisał ustawę ustanawiającą dzień 19 lutego, świętem polskiej nauki. Dzień Nauki Polskiej, bo taką nosi nazwę nowe święto, ma przypominać osiągnięcia polskiej nauki i techniki, wynalazczości na przestrzeni historii Polski. Ta wiedza nie należy niestety do powszechnie znanych. A szkoda bo warto np. pamiętać, że możemy się szczycić nie tylko Mikołajem Kopernikiem i Marią Curie-Skłodowską.

Więcej…
 

Wtorek z matematyką

Email Drukuj PDF

Od początku 2020r.  czwartkowe spotkania  z matematyką zmieniliśmy na wtorkowe za zgodą prowadzącego p. Marka Krzystańskiego oraz zainteresowanych podopiecznych. Zapraszamy zatem w każdy wtorek od godz. 15.30 do 17.30 s. 119 lub 120. Tutaj bezstresowo nadrobisz zaległości, odrobisz lekcje, przygotujesz się do sprawdzianu (nie stawiamy ocen:, nie zadajemy prac domowych, nie mówimy też, że to już powinieneś wiedzieć:). Choć wielu w to nie chce wierzyć, matematyka może być łatwa i przyjemna. U nas  na pewno zrozumiesz "niezrozumiałe zawiłości" matematyki szkolnej. Zapraszamy.

Więcej…
 

Rozlicz się z podatkiem

Email Drukuj PDF

Rozlicz się z podatkiem korzystając z portalu podatkowego i programu E-PITy. Usługa ta rozlicza podatnika i generuje dla niego PIT, który podatnik może skorygować np. wpisując dane OPP dla której przekaże swój 1% podatku.

Więcej…
 

E-papierosy zabijają

Email Drukuj PDF

Od ok. 10 lat e-papierosy funkcjonują na polskim rynku. liczba palaczy wzrosła sześciokrotnie. W tym czasie zmieniono prawo tak by dostęp do e-papierosów był kontrolowany. Część dorosłych zmieniła też zdanie dotyczące wykorzystywania e-papierosów do zerwania z nałogiem. Wreszcie wielu rodziców zrezygnowało z karkołomnych prób kontrolowania swoich pociech z wykorzystaniem e-papierosów, jako karty przetargowej lub niegroźnego, zastępczego papierosa.

Więcej…
 

Dzisiaj Dzień Babci

Email Drukuj PDF

Dzisiaj Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Jak ważne to osoby nie trzeba przypominać. Wszystkim BABCIOM I DZIADKOM życzymy zdrowia, wiele cierpliwości i radości z wnuczków.

 


Strona 1 z 100

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 860207

Kto jest online

Jest 3 gości na stronie

Pomocna Dłoń