Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Pobierz za darmo aktywny formularz

Email Drukuj PDF

Tutaj możesz pobrać za darmo aktywny formularz MF ;  CIT-8 (29) na 2020r (aktywny od kwietnia 2020r.)

POBIERZ aktywny formularz CIT8 (29) Czytaj dalej.

Więcej…
 

Jest juz program do rozliczenia e-PIT 37

Email Drukuj PDF

Ministerstwo Finansów opublikowało najnowszą wersję do elektronicznego rozliczenia się z podatku za 2020r PIT 37. Dzięki temu programowi wypełnimy i wyślemy PIT 37 bezbłędnie i bezproblemowo. Program e-pity dla PIT 37 nie jest komercyjnym programem tworzonym dla widocznych lub mniej widocznych zysków. Polecamy sk9orzystać z oficjalnej możliwości rozliczenia się za pomocą stron MF RP. Rozlicz swój PIT 37 i przekaż 1% swojego podatku za 2020r. OPP. Zachęcamy, rzecz jasna, do przekazania 1% na Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" nasz KRS - 0000207657.

WEJDŹ na stronę TWÓJ E-PIT

 

Psychiatria i psychoterapia dzieci i młodzieży

Email Drukuj PDF

Uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży oraz szeroko rozumiana pomoc terapeutyczna i psychiatryczna (znamienna różnica  metod oddziaływania) dla dzieci i młodzieży w Polsce t.o temat, który podjął Rząd  RP w nowej rzeczywistości. Rzad "wyciąga rękę do dzieci i młodzieży", jak powiedział p. Premier Morawiecki w dniu 20.01.21 W ramach tego nakłady na  tę gałąź medycyny wzrosły w ubiegłych latach  do 400mln zł/rocznie. Dzieci w Polsce mogą korzystać z pomocy specjalistycznej w  562 placówkach, to o 50% więcej niż rok temu, powiedział Premier RP. NFZ zniósł limity leczenia dzieci i młodzieży w placówkach medycznych (to jedna z najistotniejszych zmian (czytaj dalej)

Więcej…
 

1% od emeryta i rencisty

Email Drukuj PDF

Emeryci i renciści w Polsce mogą przekazywać swój 1% należnego podatku na organizacje pozarządowe. Zachęcamy do wspierania takich inicjatyw.  Zobacz TUTAJ

 

Projekt pod nazwą "Powrót z ulicy"

Email Drukuj PDF

Projekt realizowany przez nasze stowarzyszenie pod nazwą "Powrót z ulicy" doczekał się za sprawą p. Mirosława Mielczarka, artykułu w naukowym, ogólnopolskim czasopiśmie pt' Chocholi taniec, czyli jak szkoła przegrywa walkę z wagarami i galerią handlową". ZOBACZ ARTYKUŁ. Dzięki temu o pracy ulicznej* (dla tych, którzy wolą angielszczyznę zwanej też streetworking 'iem) w nowym ujęciu i przy wykorzystaniu technologii internetowych mogą przeczytać rzesze zainteresowanych. O tym pisał również częstochowski portal zajmujący się polityka społeczną miasta Częstochowy -  ZOBACZ.

Więcej…
 


Strona 1 z 109

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 1138042

Kto jest online

Jest 6 gości na stronie

Pomocna Dłoń