Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Przywiąż wagę do 1% swojego podatku

Email Drukuj PDF

Nasz nr KRS; 0000 207 657

 

Kolorowy zwierzyniec

Email Drukuj PDF

Zajęcia plastyczne cieszą się niezmiennie dużą popularnością, szczególnie kiedy za oknem trzyma mróz. Dzisiejsze zajęcia połączyliśmy z nauka j. angielskiego. Takie kompilacje szczególnie z użyciem nowych słów i zwrotów w j. angielskim wraz z pracą manualną pozwalają nauczycielowi osiągnąć lepsze rezultaty.

Więcej…
 

Likwidacja biedy wśród polskich dzieci

Email Drukuj PDF

Czyli po nitce do kłębka... .Program 500+ jak ocenia Ministerstwo Rodziny, pracy i polityki społecznej zlikwidowało ubóstwo wśród dzieci.  Z danych GUS z 2014r. skrajna nędza dotykała wówczas ok 800 tyś polskich dzieci. W tym samym raporcie GUS stwierdza, że ok 500 tys dzieci nie je codziennych obiadów. Raport GUS nie mówi nic o tym czy te dzieci chcą chodzić do szkoły i czy uczyły się chętnie?

Więcej…
 

Przekaż dzieciom 1% swojego podatku

Email Drukuj PDF

Jak wynika z danych opublikowanych przez Ministerstwo Finansów RP w ubiegłym roku kwota 1 proc. należnego  podatku  przekazana na rzecz organizacji pożytku publicznego wyniosła blisko 620 mln zł. (tabela OPP).  Decyzję taką podjęło w 2015r nieco ponad 13 mln osób. Nadal jednak 51% Polaków nie korzysta z przysługującego im prawa i nie deklaruje chęci przekazania 1% żadnej OPP.

Więcej…
 

Visual poi

Email Drukuj PDF

Nowy wymiar w sztuce fireshow, wykorzystujący zdobycze technologii LED zaprezentował na zajęciach w naszej świetlicy p Arkadiusz Janowski. Wyświetlane w czasie pokazu obrazy nie przypominają tylko kolorowych fraktali ale tworzą obrazy znane z życia (np flagę USA, klatki filmu, kwiaty, serduszka itd). Wg zapewnień przy odpowiedniej prędkości w czasie pokazu można zobaczyć nie tylko zdjęcia ale ruchome obrazy  czyli film  i to w jakości HD.

Więcej…
 


Strona 10 z 83

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 653356

Kto jest online

Jest 13 gości na stronie

Pomocna Dłoń