Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Wieliczka

Email Drukuj PDF

W dniu 10.07.2010 dwudziestu naszych podopiecznych  zwiedziło Kopalnie Soli w Wieliczce. Temp. w kopalni wynosi stale ok. 12.30C -  na zewnątrz w tym dniu bylo 32 0C. Na glebokości ponad stu metrów pod powierzchnią ziemi zjedliśmy obiad.

Więcej…
 

Sezon zabaw nad woda otwarty

Email Drukuj PDF

Od kilku dni funkcjonuje basen MOSiR przy ul. Sobieskiego w Częstochowie. Jak co roku i nasi podopieczni będą, dzięki decyzjom kierownictwa MOSiR, korzystać z kąpieli. Wszystkim chętnym przypominamy: aby wyjść z nami na basen trzeba dostarczyć pisemną zgodę rodzica/opiekuna, mieć czysty strój kąpielowy, ręcznik oraz obowiązkowo nakrycie głowy.

Więcej…
 

Kolonie w Olsztynie

Email Drukuj PDF

Ośrodek Świetej Puszczy w Olsztynie znów bedzie gościł naszych podopiecznych w czasie kolonii w 2010r. W dniach od 02.08 do 10.08.2010r. planujemy zorganizować wypoczynek letni dla 35 dzieci.

Więcej…
 

Wakacyje z PTTK

Email Drukuj PDF

Tegoroczna oferta imprez organizowana przez częstochowski odział PTTK jest bardzo atrakcyjna. Wsród propozycji aktywnego wypoczynku znaleźć można m.in wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce (10.07.2010), wycieczkę górską w Beskid Śląski do źródeł Wisły (czwartek 15.07.2010), do Parku Krajobrazowego Lasy nad Górną Liswartą czy wycieczkę do DinoZatorLandu 23.07.2010.

Więcej…
 

Wakacje za pasem

Email Drukuj PDF

Wakacje zbliżają się szybkim krokiem. W tym roku jak w latach poprzednich świetlica działa w okresie wakacji. Obok różnorodnych zajęć utrzymanaych w wakacyjnym klimacie planujemy zorganizować m.in. kolonie dla 35 dzieci oraz dwie wycieczki, każda dla 50 osób.

Więcej…
 


Strona 83 z 89

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 730295

Kto jest online

Jest 36 gości na stronie

Pomocna Dłoń