Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

W dniu 21.01.2010r (piatek) obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji młodzież przygotowała wierszowane przedstawienie dla wszystkich zaproszonych gości - Babć i Dziadków. Autorem scenariusza i reżyserem była Paulina Gawrońska - nasza podopieczna, uczennica 6 Gimnazjum w Częstochowie.

 

Więcej…
 

Mlekuś rozstrzygnięty!

Email Drukuj PDF

W dniu 21.01.2009r został oficjalnie rozstrzygnięty konkurs na wizualizację maskotki "Mlekusia". Konkurs był organizowany przez Częstochowską Spółdzielnię Mleczarską Mleczgal. Wręczenie nagród odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowa. Wśród lauretaów licznie obsadzonego konkursu była nasza podopieczna Wiktoria Stępień wraz z mamą. Uroczystość otworzył Prezydent Miasta Częstochowy Pan Piotr Kurpios.

Zobacz zdjęcia z finału konkursu w dziale galeria.

 

Szanowni Państwo!

Email Drukuj PDF

Na wstępie w imieniu wszystkich członków Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Skrawek Nieba” w Częstochowie, wolontariuszy, wychowanków pragniemy złożyć życzenia wszelkiej pomyślności w nowym 2010r. W mijającym roku dzięki Państwa ofiarności z różnorodnych zajęć na świetlicy mogło skorzystało 112 wychowanków. Przez cały okres funkcjonowania było ich ponad pięćset. Świetlica skupia dzieci i młodzież w wieku od 10 lat do pełnoletności. W wyjątkowych sytuacjach są z nami także młodsze oraz starsze dzieci. Dla nich prowadziliśmy różnorodne zajęcia rekreacyjno – sportowe: siatkówkę, koszykówkę, tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe, taniec, wyjścia na basen, wyjazdy na różnego rodzaju krótsze lub dłuższe obozy krajoznawczo-terapeutyczne, wycieczki piesze.

 

Więcej…
 

Ferie 2010

Email Drukuj PDF

W najbliższym czasie Stowarzyszenie planuje zorganizowanie dwóch zimowisk dla 41 wychowanków. Pierwsze w dniach 13.02.2010 do 20.02.2010r odbywać się bedzie w Zakopanym (zobacz strone organizatora).

Z wyjazdu skorzysta 10 wychowanków, którzy znajdować się bedą pod opieką Pani mgr Klaudi Starczewskiej - z zamiłowania i wykształcenia geografa. Młodzież przebywająca w rejonie Zakopanego może więc liczyć na sporą ilość cennych informacji o Tatrzańskim Parku Narodowym i samej Stolicy Polskich Gór-Zakopanym.

 

Więcej…
 

Nowa strona!

Email Drukuj PDF

Dziś otwarta została nowa strona świetlicy "Skrawek Nieba". Dzięki nowym rozwiązaniom możliwe będą częste aktualizacje. W niedługim czasie zaczniemy dodawać kolejne ciekawe elementy na stronę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania.

 


Strona 83 z 83

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 653373

Kto jest online

Jest 26 gości na stronie

Pomocna Dłoń