Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Bal karnawałowy 2011

Email Drukuj PDF

 

 Na zaproszenie Klubu „Ośmiu” Młodzieżowego Wolontariatu dzałającego w Zespole Szkół Samochodowo - Budowlanych w Częstochowie ul. Augustyna nasi podopieczni mogli wziąść udział w zabawie karnawałowej. W programie był poczęstunek, film animowany oraz jak na bal przystało tańce!

Więcej…
 

Czwarte spotkanie - Wołczyn w Krakowie

Email Drukuj PDF

 

to hasło najbliższego spotkania weekendowego, które odbędzie się w dniach od 25 do 27 lutego w ramach serii „Wołczyn w Krakowie”. Na spotkanie pod opieką braci Kapucynów z Częstochowy udają się także nasi podopieczni. Koszty wyjazdu pokrywa nasze Stowarzyszenie.

Zdjęcia z Wołczyna - autor zdjęć Bart Mariusz

Więcej…
 

Dobra wiadomość

Email Drukuj PDF

Inicjatywa pt. "Czy twój komputer też pójdzie do nieba?" za sprawą Banku PKO SA nabiera kolorytu. Otóż w ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy informację, że Bank PKO SA z siedzibą w Warszawie może przekazać na rzecz podopiecznych świetlicy 10 komputerów wraz z monitorami.

Więcej…
 

Olsztyn 2011 czyli nasze deja vu?

Email Drukuj PDF

Trudno oprzeć się wrażeniu, że Olsztyn k/ Częstochowy znamy jak własną kieszeń. Byliśmy tu wielokrotnie.

Więcej…
 

Dzielenie dobra...

Email Drukuj PDF

Dwa dni przed Wigilią 2010r. nasi podopieczni otrzymali paczki przekazane nam przez redaktorów Życia Częstochowskiego. Paczki ufundowała firma PROVIDENT. Było 30 paczek dla trzydzieściorga dzieci a mimo to paczkę otrzymało równiez dziecko, którego nie było na liście.... Była to 31 osoba z paczką, która wychodziła ze świetlicy uśmiechnięta. Cieszymy się razem z nią! Dziękujemy gazecie Życie Częstochowskie oraz wszystkim tym, którzy podzielili się zawartością "swojej paczki". To najlepszy dowód, że takie akcje mają głeboki niemierzalny sens. Dziękujemy.

Zobacz zdjecia

 


Strona 83 z 93

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 750104

Kto jest online

Jest 13 gości na stronie

Pomocna Dłoń