Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Zły wieloryb i zła wróżka

Email Drukuj PDF

W internecie pojawiły się strony działające podobnie do znanych gier portalowych. To co je łączy to oszustwo, manipulacja i ostateczne wykorzystanie. Gracz realizuje określone zadania, ma swojego "opiekuna", przesyła raport z realizacji zadania najczęściej w postaci fotografii. Niestety zadania ociekają wprost od zachowań ryzykownych i zagrożeń oraz nieodwracalnych czynów np. w postaci samookaleczeń. Próba opuszczenia gry kończy się szantażem zdjęciowym lub prymitywnymi groźbami nota bene w polskim prawie karalnymi. Kto w taką grę zagra?

Więcej…
 

PIT 40A wreszcie dostepny:)

Email Drukuj PDF

WYPEŁNIJ DRUK PIT- OP i ZADEKLARUJ 1% NASZEJ OPP - WESPRZYJ NAS - PIT 40A,  DZ.U. 2017 poz. 539

Druk PIT-OP 2017 online – wypełnij teraz

Więcej…
 

Bezpiecznie na rowerze i nie tylko

Email Drukuj PDF

W ramach tego cyklu zrealizowaliśmy zajęcia pt; Bezpiecznie na drodze, Uwaga wypadki, Zasada ograniczonego zaufania, Jedziemy bezpiecznie rowerem. Zajęcia zawsze są obrazowane odpowiednim, wybranym  materiałem video.

Więcej…
 

Tydzień przeciw cyberprzemocy

Email Drukuj PDF

Pod tym hasłem w naszej świetlicy realizujemy cykl zajęć dla młodzieży. Celem jest nie tylko przypomnienie zasad bezpiecznego korzystania z sieci internetowej i komputera/telefonu/tabletu ale także uczulenie na szereg zagrożeń (fizycznych i psychiczno-społecznych) czyhających na młodych ludzi w cyberświecie.

Więcej…
 

Przekaż 1% swojego podatku dla naszych podopiecznych

Email Drukuj PDF

Wypełnij bezbłędnie i bezpłatnie swój PIT za 2016r. Nie odchodząc od komputera będziesz mógł tak wypełniony PIT przesłać do właściwego urzędu skarbowego i otrzymać potwierdzenie jego przyjęcia. Zajmie Ci to kilka minut. Polecamy!

 


Strona 9 z 83

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 653390

Kto jest online

Jest 12 gości na stronie

Pomocna Dłoń