Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Kica zając kica

Email Drukuj PDF

W ramach przygotowań do świąt Wielkanocnych temat zajęć plastycznych nie mógł być inny - zajączki. Udało się narysować i wyciąć z kolorowego papieru ponad 350 zajączków, które posłużą do dekoracji świątecznych.

Więcej…
 

E-papierosy

Email Drukuj PDF

Wielu dorosłych twierdzi, że palenie e-papierosów (vaping=palenie e-papierosa) jest co najmniej lepsze niż tradycyjne papierosy. Czy to prawda? Często niewiedza dorosłych dotycząca e-papierosów jest tak duża, że sami kupują e-papierosa i pozwalają dzieciom palić np. w domu. Problem stosowania e-papierosów przez polską młodzież nie jest monitorowany w dostatecznym stopniu.

Więcej…
 

Bezpieczne ferie 2018

Email Drukuj PDF

W czasie ferii, zdaniem dzieci, najprzyjemniejszy jest brak obowiązku szkolnego. Szkoły zamknięte, książki odłożone, komputery i komórki aż czerwone od laików i serduszek. Laba - jednak tylko dla tych, którzy wcześniej uczciwie pracowali na wynik szkolnej edukacji. Niestety ci, którzy mają zaległości powinni poświęcić czas ferii  na nadrobienie braków szkolnych.

Więcej…
 

Czestochowksi Magazyn Literacki

Email Drukuj PDF

Miło nam zakomunikować, że w periodyku GALERIA nr 44 (październik-grudzień 2017) debiutował literacko nasz wolontariusz p. Marek Krzystański, aktor scen krakowskich od dawna mieszkający  opodal Częstochowy w miejscowości Kusięta. Proza p Marka Krzystańskiego została zauważona i doceniona przez samego p. Andrzeja Kalinina-honorowego obywatela miasta Częstochowy, publicystę, członka PEN CLUBU i autora lektury szkolnej pt. "...i Bóg o nas zapomniał"). Efektem tego był debiut Marka Krzystańskiego zorganizowany w częstochowskim Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater.

Więcej…
 

"Przekazuj 1% OPP którą znasz"

Email Drukuj PDF

To cytat z wywiadu wyemitowanego na antenie Polskiego Radia PR1 w  dniu 18.01.2018r. (wywiad z p. Moniką Szczanowicz). W ramach porad dla tych, którzy chcą pomagać a nie wiedzą komu przekazać 1% przekazano również i taką sugestie by pomagać tym, którzy są blisko. To przecież znane nam i propagowane przez Nasze Miasto hasło - Zostaw 1% w Częstochowie! My również przychylamy się do tego apelu władz miasta Częstochowy i dodajemy Przekaż 1% naszej organizacji - Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom w Częstochowie.

Więcej…
 


Strona 9 z 89

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 730321

Kto jest online

Jest 19 gości i 1 użytkownik na stronie

Pomocna Dłoń