Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Spotkanie przy pizzy

Email Drukuj PDF

W ramach projektu "Powrót z ulicy" streetworkerzy zorganizowali dla podopiecznych spotkanie.

Więcej…
 

Mikołaj z ulicy Krakowskiej

Email Drukuj PDF

Dzięki wielkiemu sercu i zaangażowaniu wielu osób z Fundacji Chrześcijańskiej Adullam, dwudziestu naszych podopiecznych otrzymało paczki mikołajkowe w czasie corocznej akcji  pn; "Mikołaj z ulicy krakowskiej".

Więcej…
 

S.M.O.K

Email Drukuj PDF

Projekt "Powrót z ulicy" w ramach działalności realizowanej m.in.poprzez portale społecznościowe zyskał fanpage pod nazwą S.M.O.K, który czyta się jako; Społeczność Młodych Orbitalnych Kreatywnych. Nowy klub fanów PzU ma już swoje logo, które z oczywistych względów odnosi się do orbitującego smoka. Autorem pomysłu logotypu fanpage'a jest p. Mirek Mielczarek a szatę graficzną wg jego pomysłu stworzyła (przy użyciu tuszu i farb plakatowych) p. Beata Petryczka.

Więcej…
 

Street Worker na facebook'u

Email Drukuj PDF

"Dołącz do projektu Powrót z ulicy" na facebook'u i fanpage'u

Więcej…
 

Wizyty w szkołach

Email Drukuj PDF

Projekt pn. "Powrót z ulicy"1 rozwija się zgodnie z złożeniami. W chwili pisania artykułu streetworkerzy odwiedzili m.in dwie placówki szkolne na ul. Żabiej i ul.Ogrodowej. Działa już telefon akcji - 881 716 273 (numer będzie aktywny przez sto dni tj. też po zakończeniu akcji), e-mail; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Facebook i tworzy się fanpage. Można już przesyłać fotografie na podany adres e-mail lub adres; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na konkurs fotograficzny pt. "Moja ulica/podwórko" i "Ulubione miejsce w dzielnicy/mieście".

Więcej…
 


Strona 8 z 93

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 750094

Kto jest online

Jest 10 gości na stronie

Pomocna Dłoń