Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Spotkanie opłatkowe ad 2017

Email Drukuj PDF

Dzisiaj w naszej świetlicy odbyło się tradycyjne spotkanie Wigilijne. Zaproszeni goście dopisali mimo, że spotkanie zaczęło się o godz. 11.00. Opłatek uświetnił występ dzieci z częstochowskiego Teatru From Poland w przedstawieniu pt; "Mieszkanie". Spektakl wyreżyserował  Wojtek Kowalski.

Więcej…
 

Wesołych Świat 2017

Email Drukuj PDF

 

Barwy częstochowskiego wolontariatu ad 2017

Email Drukuj PDF

Zbliżający się koniec roku 2017 skłania do podsumowań i refleksji także w zakresie pomocy wolontarystycznej. Tą trudną rolę bierze na siebie od 12 lat Stowarzyszenie AGAPE oraz prowadzone przezeń Centrum Wolontariatu. Trudną, albowiem podziękowania należą się wszystkim chętnym, często bezimiennym osobą chcącym podarować drugiemu część siebie; swojego czasu, zainteresowań, umiejętności.

Więcej…
 

Laur i mecenas pomocy społecznej ad 2017

Email Drukuj PDF

W dniu 11 grudnia 2017 w częstochowskim Ratuszu Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka w dziedzinie pomocy społecznej: Laur Pomocy Społecznej i Mecenas Pomocy Społecznej.

Więcej…
 

HUBERTUS 2017

Email Drukuj PDF

Na zaproszenie Klubu Rotary Częstochowa nasi podopieczni byli gośćmi cyklicznej imprezy związanej z świętem myśliwych "Hubertus 2017". Organizatorzy zapewnili dzieciom gorący, myśliwski bigos, ciasta oraz szereg smakołyków. Nasi podopieczni brali także udział w konkursie malowania domów. Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy dotrwali do końca otrzymali od Rotarian nagrody. Dziękujemy! Zobacz zdjęcia z malowania domków:)

 


Strona 7 z 86

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 703927

Kto jest online

Jest 4 gości na stronie

Pomocna Dłoń