Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Bezpieczne wakacje

Email Drukuj PDF

Wakacje 2017 rozpoczęte. Tak jak w latach ubiegłych nasza świetlica działa na normalnych zasadach jak w każdym innym dniu mijającego roku z tym wyjątkiem, że zamiast pomocy w lekcjach świadczymy pomoc w przypadku tzw nudy wakacyjnej.

Więcej…
 

Mariusz Jędrzejko w Częstochowie

Email Drukuj PDF

Na zaproszenie Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie w dniu 14.06.2017r gościł dr hab. prof ndzw. Mariusz Jędrzejko. Pan Jędrzejko wraz z współpracownikami Centrum Profilaktyki Społecznej prowadził konferencję profilaktyczno-metodyczną w ramach projektu "profilaktyka zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży" pt; Narkotyki i dopalacze. Zjawisko, uwarunkowania, zasady postępowania. Mairhuana - fakty bez mitów.

Więcej…
 

Młodość bez uzależnień

Email Drukuj PDF

To tytuł przedstawienia wg. scenariusza i reżyserii p. Marka Krzystańskiego wystawionego na scenie w trakcie Pikniku rodzinnego na Promenadzie im. Cz. Niemena w dniu 28.05.2017r. W przedstawieniu obok autora wzięły udział; Wiktoria i Oliwia Postolskie oraz Martyna Kamińska. Autorowi i aktorom serdecznie gratulujemy udanego występu.

Więcej…
 

Piknik Rodzinny ad 2017

Email Drukuj PDF

Na promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie odbył się kolejny piknik rodzinny organizacji pozarządowych działających w naszym mieście. Pogoda, jak na zamówienie, ściągnęła na promenadę rzesze częstochowian. Kilkadziesiąt organizacji w tym nasza prezentowała tam swój dorobek. Na scenie wystawiliśmy także przedstawienie profilaktyczne dotyczące uzależnień od komputerów i portali społecznościowych pt. "Młodość bez uzależnień".

Więcej…
 

Młodzież bez telefonu

Email Drukuj PDF

Jak donosi włoski dziennik Corriere della Sera w tamtejszej szkole średniej odbył się eksperyment społeczny w którym uczniowie jednej klasy pozbyli się telefonu na okres jednego tygodnia. Choć nasza prasa zwraca uwagę na fakt emocjonalnych związków młodego człowieka z telefonem i jego brakiem młodzież opisywała rozstanie z telefonem słowami; rozpacz, niepokój lęk z czasem przechodzący w zadowolenie ze zmiany stylu życia i odkrycia zapomnianych już sposobów komunikowania się.

Więcej…
 


Strona 7 z 83

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 653390

Kto jest online

Jest 12 gości na stronie

Pomocna Dłoń