Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Wesołych Świat 2017

Email Drukuj PDF

 

Barwy częstochowskiego wolontariatu ad 2017

Email Drukuj PDF

Zbliżający się koniec roku 2017 skłania do podsumowań i refleksji także w zakresie pomocy wolontarystycznej. Tą trudną rolę bierze na siebie od 12 lat Stowarzyszenie AGAPE oraz prowadzone przezeń Centrum Wolontariatu. Trudną, albowiem podziękowania należą się wszystkim chętnym, często bezimiennym osobą chcącym podarować drugiemu część siebie; swojego czasu, zainteresowań, umiejętności.

Więcej…
 

Laur i mecenas pomocy społecznej ad 2017

Email Drukuj PDF

W dniu 11 grudnia 2017 w częstochowskim Ratuszu Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka w dziedzinie pomocy społecznej: Laur Pomocy Społecznej i Mecenas Pomocy Społecznej.

Więcej…
 

HUBERTUS 2017

Email Drukuj PDF

Na zaproszenie Klubu Rotary Częstochowa nasi podopieczni byli gośćmi cyklicznej imprezy związanej z świętem myśliwych "Hubertus 2017". Organizatorzy zapewnili dzieciom gorący, myśliwski bigos, ciasta oraz szereg smakołyków. Nasi podopieczni brali także udział w konkursie malowania domów. Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy dotrwali do końca otrzymali od Rotarian nagrody. Dziękujemy! Zobacz zdjęcia z malowania domków:)

 

Kampania Białych Serc

Email Drukuj PDF

XIII edycja Kampanii Białych Serc pod  hasłem - "Powiedz stop uzależnieniom" trwa w tym roku od 12 do 22.10.2017r. W naszej świetlicy również promujemy tę akcję. W tym celu odbyły się zajęcia społeczności w której przypomniano młodzieży jak ważne jest życie bez używek, narkotyków i dopalaczy. Dzieci mogły założyć też alko i narkogogle, które zmieniają postrzeganie wzrokowe, symulując stan wzroku po zażyciu tych substancji. Zobacz zdjęcia

Więcej…
 


Strona 5 z 83

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 653390

Kto jest online

Jest 12 gości na stronie

Pomocna Dłoń