Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Bezpieczne ferie 2018

Email Drukuj PDF

W czasie ferii, zdaniem dzieci, najprzyjemniejszy jest brak obowiązku szkolnego. Szkoły zamknięte, książki odłożone, komputery i komórki aż czerwone od laików i serduszek. Laba - jednak tylko dla tych, którzy wcześniej uczciwie pracowali na wynik szkolnej edukacji. Niestety ci, którzy mają zaległości powinni poświęcić czas ferii  na nadrobienie braków szkolnych.

Więcej…
 

Czestochowksi Magazyn Literacki

Email Drukuj PDF

Miło nam zakomunikować, że w periodyku GALERIA nr 44 (październik-grudzień 2017) debiutował literacko nasz wolontariusz p. Marek Krzystański, aktor scen krakowskich od dawna mieszkający  opodal Częstochowy w miejscowości Kusięta. Proza p Marka Krzystańskiego została zauważona i doceniona przez samego p. Andrzeja Kalinina-honorowego obywatela miasta Częstochowy, publicystę, członka PEN CLUBU i autora lektury szkolnej pt. "...i Bóg o nas zapomniał"). Efektem tego był debiut Marka Krzystańskiego zorganizowany w częstochowskim Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater.

Więcej…
 

"Przekazuj 1% OPP którą znasz"

Email Drukuj PDF

To cytat z wywiadu wyemitowanego na antenie Polskiego Radia PR1 w  dniu 18.01.2018r. (wywiad z p. Moniką Szczanowicz). W ramach porad dla tych, którzy chcą pomagać a nie wiedzą komu przekazać 1% przekazano również i taką sugestie by pomagać tym, którzy są blisko. To przecież znane nam i propagowane przez Nasze Miasto hasło - Zostaw 1% w Częstochowie! My również przychylamy się do tego apelu władz miasta Częstochowy i dodajemy Przekaż 1% naszej organizacji - Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom w Częstochowie.

Więcej…
 

Nowy rok 2018

Email Drukuj PDF

Skończył się rok 2017 a to niechybny znak, że pora do rozliczeń podatkowych. Zachęcamy wszystkich do przekazania 1% należnego podatku na dzieci-podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" w Częstochowie. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego programu E-PiTy do obliczeń podatkowych. Zobacz więcej!

Więcej…
 

Spotkanie opłatkowe ad 2017

Email Drukuj PDF

Dzisiaj w naszej świetlicy odbyło się tradycyjne spotkanie Wigilijne. Zaproszeni goście dopisali mimo, że spotkanie zaczęło się o godz. 11.00. Opłatek uświetnił występ dzieci z częstochowskiego Teatru From Poland w przedstawieniu pt; "Mieszkanie". Spektakl wyreżyserował  Wojtek Kowalski.

Więcej…
 


Strona 4 z 83

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 653356

Kto jest online

Jest 13 gości na stronie

Pomocna Dłoń