Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

500+ w wersji ALL

Email Drukuj PDF

Program 500+ na drugie i kolejne dziecko w rodzinie od 1 lipca 2019r. będzie rozszerzony na każde dziecko. Działanie to będzie kosztować rocznie wraz z wcześniejszymi zobowiązaniami 41 mld zł (do tej pory program 500+ kosztował rocznie 24 mld zł z czego ok. 20 mld zł trafiało do polskich rodzin). Rząd zwiększy więc o 71% pomoc na jaka mogą liczyć polskie rodziny. To olbrzymie wsparcie powinno przełożyć się na dobrobyt dziesiątek tysięcy rodzin.

Więcej…
 

Bezpieczne ferie 2019

Email Drukuj PDF

Jeśli bezpieczne ferie to na pewno ze Strażą Pożarną. Dzięki inicjatywie panów; Kazimierza Wilkoszewskiego, Tomasza Petryczka,  Grzegorza Rachwała, Michała Wilka i Michała Borala z Ochotniczej Straży Pożarnej z Konar k/ Kłomnic nasi podopieczni mogli zapoznać się z technikami ratowania ludzi i mienia w pożarach oraz zachowania się w innych niebezpiecznych sytuacjach.

Więcej…
 

Sztuka współczesna

Email Drukuj PDF

Choć p. Beta Petryczka nie pracuje w pełnym wymiarze i jest jedynym pracownikiem naszego Stowarzyszenia, (przekaż 1% na wsparcie naszego Stowarzyszenia - KRS 0000207657) radzi sobie doskonale co widać na poniższej dokumentacji zdjęciowej z zajęć, które odbyły się w dniu 20.02.2019r. Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

Więcej…
 

Wystep Marka Krzystańskiego

Email Drukuj PDF

Marka Krzystańskiego nie trzeba przedstawiać. Ci którzy są związani ze świetlicą dobrze go znają. Prowadzi od wielu lat nasze koło teatralne. Jest aktorem, scenarzystą oraz reżyserem. Jego twórczość  jako wolontariusza świetlicy nie jedno ma imię. Wraz z dziećmi wystawiał wiele sztuk i humoresek.  Od przedstawień okolicznościowych po profilaktyczne, które same w sobie są trudne, bo zmuszają artystę do specyficznego spojrzenia na temat. Markowi zawsze udaje się uchwycić sedno, zaciekawić, uwrażliwić i równocześnie uniknąć pułapek psychologicznych w twórczości o tematyce profilaktycznej. Nie jest to łatwa sztuka.

Więcej…
 

Rozlicz swój PIT za 2018

Email Drukuj PDF

Na stronach Ministerstwa Finansów jest już możliwość sprawdzenia swojego PIT-a oraz zatwierdzenia go. Jak zawsze zachęcamy do przekazania 1% na Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" w Częstochowie. Przygotuj; swój PESEL, kwotę przychodu z roku 2017 oraz kwotę przychodu z roku 2018 (jeśli uzyskałeś przychody z kilku źródeł można podać przychód z jednego z nich, wybranego przez Ciebie). Po wejściu na stronę MF publikuje Twój PIT, który powinieneś sprawdzić i zatwierdzić. Wówczas otrzymasz możliwość pobrania PIT w wersji PDF oraz potwierdzenia urzędowego, że PIT swój wysłałeś. To naprawdę proste i zajmuje kilka minut.  Swój Pit możesz sprawdzić klikając tutaj.

Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

 


Strona 4 z 93

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 750094

Kto jest online

Jest 10 gości na stronie

Pomocna Dłoń