Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Kolorowe bransoletki

Email Drukuj PDF

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy p Anity i p Wiktorii nasi podopieczni mogli wykonać własnoręcznie kolorową bransoletkę. Zajęcia bardzo się podobały. Dziękujemy

Więcej…
 

Pisanki

Email Drukuj PDF

Malowane i zdobione na różne sposoby pisanki to zwyczaj wielkanocny a przy okazji sposobność ćwiczenia swojej kreatywności i rozwoju wyobraźni. W koszyku wielkanocnym na pewno takie pisanki stanowić mogą nie lada ozdobę.

Więcej…
 

Wielkanoc 2018

Email Drukuj PDF

 

Kica zając kica

Email Drukuj PDF

W ramach przygotowań do świąt Wielkanocnych temat zajęć plastycznych nie mógł być inny - zajączki. Udało się narysować i wyciąć z kolorowego papieru ponad 350 zajączków, które posłużą do dekoracji świątecznych.

Więcej…
 

E-papierosy

Email Drukuj PDF

Wielu dorosłych twierdzi, że palenie e-papierosów (vaping=palenie e-papierosa) jest co najmniej lepsze niż tradycyjne papierosy. Czy to prawda? Często niewiedza dorosłych dotycząca e-papierosów jest tak duża, że sami kupują e-papierosa i pozwalają dzieciom palić np. w domu. Problem stosowania e-papierosów przez polską młodzież nie jest monitorowany w dostatecznym stopniu.

Więcej…
 


Strona 3 z 83

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 653390

Kto jest online

Jest 12 gości na stronie

Pomocna Dłoń