Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

1% od emeryta i rencisty

Email Drukuj PDF

Emeryci i renciści w Polsce mogą przekazywać swój 1% należnego podatku na organizacje pozarządowe. Zachęcamy do wspierania takich inicjatyw.  Zobacz TUTAJ

 

Projekt pod nazwą "Powrót z ulicy"

Email Drukuj PDF

Projekt realizowany przez nasze stowarzyszenie pod nazwą "Powrót z ulicy" doczekał się za sprawą p. Mirosława Mielczarka, artykułu w naukowym, ogólnopolskim czasopiśmie pt' Chocholi taniec, czyli jak szkoła przegrywa walkę z wagarami i galerią handlową". ZOBACZ ARTYKUŁ. Dzięki temu o pracy ulicznej* (dla tych, którzy wolą angielszczyznę zwanej też streetworking 'iem) w nowym ujęciu i przy wykorzystaniu technologii internetowych mogą przeczytać rzesze zainteresowanych. O tym pisał również częstochowski portal zajmujący się polityka społeczną miasta Częstochowy -  ZOBACZ.

Więcej…
 

Ferie 2020 w połowie zrealizowane

Email Drukuj PDF

 

Miniony tydzień najdziwniejszych ferii zimowych w historii polskiego szkolnictwa jest już za nami. Świetlica nadal zmuszona była pracować zdalnie, trzeci miesiąc z rzędu. W tym tygodniu dzieci i młodzież, podopieczni stowarzyszenia, rozwiązywali test z wiedzy ogólnej. Założeniem było sprawdzenie stopnia wzrostu wiedzy u dzieci po roku uczęszczania na zajęcia.

Więcej…
 

Ferie w mieście do 17 stycznia 2020r

Email Drukuj PDF

Od dzisiaj obowiązują w Polsce ferie dla dzieci i młodzieży. Dzisiaj też Rząd ogłosił, że od jutra tj od 05.01.2020 dzieci w wieku do 16 lat nie muszą wychodzić z  domu pod opieką osoby dorosłej/opiekuna. To bardzo dobra wiadomość szczególnie dla dzieci młodszych. Na czas ferii dzieci mogą korzystać z wielu "atrakcji on-line". Swoja propozycje przedstawiły dzisiaj największe muzea, Wojsko Polskie i Polskie Radio. Wiele instytucje kultury będzie można odwiedzić on-line. To wyjątkowa okazja! W czasie do 17 stycznia br. aż  siedem rezydencji królewskich otwiera możliwość zwiedzania on line. Są to m.in;  Zamek Królewski w Warszawie, Zamek na Wawelu, Łazienki Królewskie, Zamek w Malborku, Zamek w Sandomierz, Muzeum Górnictwa Wieliczka, Zamek w Lublinie. Akcja ma tytuł; Muzeum po królewsku. Propozycje na czas ferii ma także Polskie Radio. Szczegóły można znaleźć na stronie  polskieradio.pl.

Więcej…
 

Raport za 2020

Email Drukuj PDF

Tak jak wszystkie organizacje NGO tak i my udostępniamy zestawienia za rok miniony kalendarzowy. Oprócz zestawień finansowych, sprawozdań oraz bilansów i rachunków, które są trudne w czytaniu publikujemy zawsze raport. Ten ma formułę publicystyczno-dokumentalną i jest zdecydowanie łatwiejszy w odbiorze. Zachęcamy do lektury działu RAPORTY. Tam znajdziecie Państwo najnowszy raport za 2020r.

Zobacz dział raporty

 


Strona 1 z 109

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 1125100

Kto jest online

Jest 6 gości na stronie

Pomocna Dłoń