Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sztuka współczesna

Email Drukuj PDF

Choć p. Beta Petryczka nie pracuje w pełnym wymiarze i jest jedynym pracownikiem naszego Stowarzyszenia, (przekaż 1% na wsparcie naszego Stowarzyszenia - KRS 0000207657) radzi sobie doskonale co widać na poniższej dokumentacji zdjęciowej z zajęć, które odbyły się w dniu 20.02.2019r. Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

Zajęcia zrealizowane przez p. Betaę Petryczka wg jej scenariusza były podzielone na dwie części teoretyczną i praktyczną i dotyczyły sztuki współczesnej. Dzieci mogły zapoznać się z technikami akwarelistów na przykładzie prac; Wassily Kandinsky oraz Paul Klle. Były nie tylko ciekawe w sferze emocjonalnej (co dla nas jest wymiarem najważniejszym) ale i twórcze. Dzieci w interpretacji, analizie czy wyrażaniu opinii na temat poznawanej rzeczywistości (tu właśnie obrazy akwarelistów) są wyjątkowo kreatywne i niepowtarzalne.

zdjęcia Beata Petryczka

 

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745096

Kto jest online

Jest 31 gości na stronie

Pomocna Dłoń