Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wystep Marka Krzystańskiego

Email Drukuj PDF

Marka Krzystańskiego nie trzeba przedstawiać. Ci którzy są związani ze świetlicą dobrze go znają. Prowadzi od wielu lat nasze koło teatralne. Jest aktorem, scenarzystą oraz reżyserem. Jego twórczość  jako wolontariusza świetlicy nie jedno ma imię. Wraz z dziećmi wystawiał wiele sztuk i humoresek.  Od przedstawień okolicznościowych po profilaktyczne, które same w sobie są trudne, bo zmuszają artystę do specyficznego spojrzenia na temat. Markowi zawsze udaje się uchwycić sedno, zaciekawić, uwrażliwić i równocześnie uniknąć pułapek psychologicznych w twórczości o tematyce profilaktycznej. Nie jest to łatwa sztuka.

Dzisiaj miło nam zaprezentować jego występ na gali 85 lecia wybitnego pisarza i publicysty, honorowego obywatela Częstochowy, członka PEN Clubu i Stowarzyszenia Pisarzy Polskich pana Andrzeja Kalinina. Gala miała miejsce w Ratuszu Miejskim w Częstochowie 15.12.2018r. Zapraszamy do obejrzenia występu Marka Krzystańskiego.

Szanownemu Jubilatowi życzymy dalszych stu lat twórczości w zdrowiu i ku uciesze jego czytelników.

ps. Niestety sympatyczny youtube pomimo kolejnej już próby nie pozwala nam wgrać filmu w obecnej wersji (film jest za długi - 23 minuty:) dlatego zdarzenie zostało podzielone na 3 części. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745097

Kto jest online

Jest 26 gości na stronie

Pomocna Dłoń