Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zobacz raport za 2018r

Email Drukuj PDF

Na naszej stronie jest już dostępny raport za II półrocze 2018r.

Jak co roku zachęcamy też Państwa do przekazania 1% swojego podatku za 2018r na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Skrawek Nieba" w Częstochowie. Pomóż nam pomagać!

W Polsce działa wg portalu ngo.pl ponad 120 tysięcy stowarzyszeń i fundacji. Organizacji mogących otrzymywać 1% na swoją działalność jest w Polsce ok 9 tyś - wybieraj mądrze.

Na stronie pit.pl czytelnik może zapoznać się kilkoma danymi, które wydaja się interesujące. ZOBACZ

Od 2018r zadania dotyczące wykazu OPP, na które można przekazywać 1% przejął od Ministerstwa Finansów RP nowy twór - tzw. NARODOWY INSTYT WOLNOŚCI. Jak czytamy na stronie Instytutu, która w nazwie ma także Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego to pierwsza w historii Polski agencja wykonawcza odpowiedzialna za wspieranie społeczeństwa obywatelskiego, działalności pożytku publicznego i wolontariatu.

Do tej pory Ministerstwo Finansów co roku publikowało dane dotyczące tego jak Polacy wspierają OPP. Wykaz dotyczył każdej OPP oraz kwot, które przekazano z tytułu 1%. Jak będzie teraz jest pytaniem. NIW nie posiada informacji jakie ma tylko Ministerstwo Finansów RP.

 

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 786060

Kto jest online

Jest 10 gości na stronie

Pomocna Dłoń