Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Powrót z ulicy

Email Drukuj PDF

Nasze Stowarzyszenie realizuje w grudniu 2018r.  projekt pracy ulicznej (streetworker) pt. "Powrót z ulicy". Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży ulicy przebywających poza domem i szkołą. Streetworker'ami projektu, finansowanego przez Gminę Miasto Częstochowa są; p. Beata Petryczka - artysta plastyk, arteterapeuta, pedagog i p. Mirosław Mielczarek - pedagog, muzyk, doktorant Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

projekt graficzny - p.B. Petryczka

Projekt obejmuje także organizację konkursów; sportowych i fotograficznych dla podopiecznych programu pt; "Moje podwórko" i "Ulubione miejsce w moim mieście". Nagrodami w konkursie będą spotkania młodzieży z streetworkerami  przy pizzy lub wyjścia do kina.

Wyjątkowi ludzie i wyjątkowe zadania. 3mamy kciuki:)

Wkrótce zamieścimy więcej informacji.

Zadanie jest realizowane ze środków Gminy Miasta Częstochowy w ramach umowy CRU/255/2016 pod nazwą "Wsparcie rodziny poprzez objęcie dziecka opieką i wychowaniem w placówce wsparcia dziennego"

 

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745084

Kto jest online

Jest 26 gości na stronie

Pomocna Dłoń