Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Cyberprzemoc - pomyśl zanim będzie za póżno

Email Drukuj PDF

Na ostatnim pikniku organizacji pozarządowych nasze stowarzyszenie wystawiło dramę profilaktyczną pt ."Cyberprzemoc". Czworo podopiecznych wraz z p Markiem Krzystańskim, odegrało ku przestrodze, scenkę z życia młodej dziewczyny szukającej wrażeń w sieci portali społecznościowych. Dialogi miały odzwierciedlać swoisty slang młodzieży oraz przybliżyć dorosłym i młodzieży problematykę i zagrożenia płynące z nierozsądnego korzystania z sieci w tym szczególnie portali społecznościowych.

Po scence widzowie mogli zobaczyć co robić w sytuacjach zagrożenia. Tą częścią "rządzili" sportowcy z Klubu kikc-boxingu prowadzonego przez p. Łukasza Wabnica - KSW Start. Choć na scenie nikt nie tańczył ani nie śpiewał, to wrażeń było co niemiara. Na koniec p. Agnieszka Sznober odpowiedziała na kilka pytań pani konferansjerki, przybliżając widzom nasze stowarzyszenie, jego zadania i dotychczasową działalność na niwie pomocy dzieciom.

Występ należy zaliczyć do bardzo udanych, bo choć scena, mikrofon i spora widownia zawsze powodują stres nasi podopieczni wypadli bardzo dobrze. To oczywiście wynik szeregu prób przed występem, który przygotowywali p. Agnieszka Sznober i p. Marek Krzystański.

Profilaktyka to bardzo istotna, jeśli nie najważniejsza  część naszej działalności. W tym względzie mamy już spore doświadczenie, którym chętnie dzielą się nasi podopieczni. Wszystkim zaangażowanym w realizację naszego udziału na scenie niniejszym bardzo dziękujemy.

Piknik pozarządowy trwał w godzinach 10.30 -18.00 i cieszył się dużą oglądalnością.

 

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 1085607

Kto jest online

Jest 6 gości na stronie

Pomocna Dłoń