Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Grupa

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym (05.10.2010r) rozpoczęła pracę grupa socjoterapeutyczna prowadzona przez Panią Justynę Gołębiowską i Agnieszkę Wesner. Regularne spotkania będą prowadzone do końca roku szkolnego 2009/2010 oraz w roku szkolnym 2010/2011.

Pani Justyna Gołębiowska jest absolwentką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego oraz pedagogiem-socjoterapeutą  w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Pani Agnieszka Wesner jest absolwentką AJD w Częstochowie, pełniła funkcję pedagoga w jednym z częstochowskich gimnazjów. Pani Justyna i Agnieszka współpracują z naszym Stowarzyszeniem od wielu lat. Do tej formy pracy z dziećmi zakwalifikowano 23 wychowanków.

Agnieszka Wesner         Justyna Gołębiowska

fot. z archiwum świetlicy
W roku 2011 do grona terapeutów dołączyła psycholog Pani Alicja Szuchnik, która wraz z Panią A. Wesner prowadzi grupę socjoterapeutyczną dla 21 osób oraz od początku 2012 terapie indywidualną metodą psychodynamiczną. W latach 2003/2007 socjoterapeutami były  Panie Katarzyna Tomalska, Joanna Siwek i Pan Bartek Osumek.
Terapię indywidulaną dla naszych podopiecznych od 2006r prowadzi nieprzerwanie Pani Justyna Gołębiowska - psychoterapeutka KCP .
Działania terapeutyczne prowadzone są pod superwizją indywidualną oraz superwizją psychoterapeutyczną metodą grupy Balinta (celem grupy jest refleksja nad procesami zachodzącymi w komunikacji z pacjentem, psychologicznym aspektem relacji z nim oraz przyjrzeniu się takiej relacji w nowym świetle, uświadomieniu  własnych ograniczeń i wagi relacji z pacjentem oraz zjawisk zachodzących w czasie terapii)
 

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 934536

Kto jest online

Jest 11 gości na stronie

Pomocna Dłoń