Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Internet i komputer

Email Drukuj PDF

Pomimo wielu alternatywnych zajęć proponowanych przez placówkę nadal dostęp do komputera i internetu to czynność ciecząca się największą popularnością. Przodują w tym zdecydowanie chłopcy. Dziewczynki o ile korzystają  z komputera wybieraja raczej komunikatory - np. gg. Zauważalna jest duża różnica w podejsciu do tego medium przez chłopców i dziewczynki.

Świetlica posiada w tej chwili 3 sprawne komputery. Ilość chętnych znacznie przekracza tę cyfrę dlatego dostęp do komputerów jest reglamentowany-czasem pracy, który wynosi 15 minut dla jednego podopiecznego. W roku szkolnym sytuacja ma się jeszcze gorzej, gdyż obok zabawy komputery służą do nauki.

Korzystając z okazji zwracamy się z apelem - jeśli masz komputer lub sprawne części pozostałe ze starego sprzętu możesz je nam podarować. Spróbujemy w miarę naszych umiejętności uczynić z nich użytek.

Komputery, którymi dysponuje placówka posiadaja dostep do intenetu.

 

 

Ogłoszenia

Poszukujemy pedagoga/wychowawcę na max. 3/4 etatu (6h/dziennie praca od 13.00-19.00). Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 34 368 31 92 lub 34 367 13 44

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 745138

Kto jest online

Jest 10 gości na stronie

Pomocna Dłoń